Inİstanbul Lokal Projesi

Inİstanbul Lokal hakkındaki tüm bilgiler emlakkulisi.com'da. Inİstanbul Lokal fiyat bilgileri,teslim tarihi, haberleri ve projenin tüm detaylarını bulabilirsiniz...

Inİstanbul Lokal

Inİstanbul Lokal

Firma : İş GYO- Nef

Konum : İstanbul Avrupa / Zeytinburnu

Teslim : 03 / 2018

Konut sayısı: 938 Konut

Projeye Soru Sor

Inİstanbul Lokal Proje Detayları
Proje Açıklaması

Inistanbul Topkapı projesinin ikinci etabı olan Inistanbul Lokal projesi İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve Nef ortaklığında hayata geçiriliyor.


Toplam 17 bin 944 metrekare alan üzerinde inşa edilen Inistanbul Lokal projesinde daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edildi.


Teslimlerin 2018 yılının Mart ayında yapılması planlanan Inistanbul Lokal projesinde konutların fiyatları 345 bin TL'den başlayarak yükseliyor.


Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nün karşısında inşa edilen projede oyun alanları, yüzme havuzu, asansör, mescit, kreş, basketbol sahası, sinema, güvenlik ve kapalı otopark gibi sosyal alanlar bulunuyor.Inİstanbul LokalTel: 444 72 21

Web: www.inistanbultopkapi.com

Inİstanbul Lokal Haberleri

  İnistanbul Gala ve Lokal etaplarında cazip kampanya!

  İnistanbul Lokal etabında yüzde 1 peşinatla ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Lokal ve Gala etaplarında son 76 daire için ödeme kampanyası sunuluyor...

  İnistanbul Lokal ve Gala'da son 76 daireye özel kampanya!

  İŞ GYO VE Nef güvencesi taşıyan İnistanbul projesinde Lokal ve Gala etabında son 76 daireye özel ev yenileme kampanyası düzenlendi...

  İnistanbul Hayat'a 3 bin ön talep geldi!

  Yoğun ilgi gören İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal’in ardından İnistanbul Hayat da satışa çıktı. Ön talep döneminde çok kısa sürede 3 bine yakın talep alan İnistanbul Hayat’a ilgi şimdiden yoğun.

  İnistanbul Hayat yakında satışta!

  Yoğun ilgi gören İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal’in ardından İnistanbul Hayat da yakında satışa çıkıyor. Ön talep döneminde çok kısa sürede 3000’e yakın talep alan İnistanbul Hayat’a ilgi şimdiden yoğun.

  İnistanbul Hayat'ın tanıtım toplantısı 27 Nisan'da!

  İş GYO ve Nef birlikteliğinin ilk iki projesi İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal’in ardından 3. proje İnistanbul Hayat satışa sunuluyor. İnistanbul Hayat’ın tanıtım toplantısı 27 Nisan Çarşamba günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek.

  Topkapı İnistanbul projesine Teknovinç imzası!

  Kentsel dönüşüm projesi olarak Topkapı Davutpaşa’da inşa edilen ve İş GYO ile Nef’in ortak projesi olan İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal, toplamda 8 adet Potain marka kule vinç ile yükseliyor.

  Inİstanbul Lokal güncel fiyat listesi!

  Inİstanbul Lokal Residence'de daireler 1+1'den 4+1'e kadar farklı alternatifte tasarlandı. Proje eski Topkapı Şişecam Fabrikası arsası üzerinde yükseliyor. İşte Inİstanbul Lokal güncel fiyat listesi...

  Inİstanbul Lokal Davutpaşa ödeme planı!

  Inİstanbul Lokal Davutpaşa ödeme planı kapsamında yüzde 1 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. İş GYO ve Nef imzası ile hayata geçirilen projede teslimlerin 2018 yılı içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor.

  İnistanbul Lokal'de 1575 daire satıldı!

  İş GYO ve Nef’in işbirliği ile İstanbul’un en gözde yaşam merkezlerinden Topkapı’da hayat bulan İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal projelerinde 1870 dairenin 1575’i satıldı.

  İnistanbul Lokal'de yeni blok satışa çıktı!

  İş GYO ve Nef birlikteliğiyle hayata geçirilen Inistanbul Lokal'de büyük dairelerin bulunduğu yeni blok satışa açıldı. Projede, ev sahipleri için istediklerinde kullanacakları özel alanlar oluşturuldu.

  Inİstanbul Lokal Topkapı fiyatlar!

  Inİstanbul Lokal Topkapı fiyatlar dairelerin konum ve metrekarelerine göre değişiyor. Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre mesafede olan projede 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut seçenekleri bulunuyor.

  Davutpaşa Inİstanbul Lokal adres!

  Davutpaşa Inİstanbul Lokal adres bilgileri kapsamında proje, Topkapı - Davutpaşa, Maltepe Mahallesi'nde yer alıyor. Projede dairelerin büyüklükleri 48 ile 308 metrekare arasında değişiyor.

  Inİstanbul Lokal güncel daire fiyatları!

  Teslimlerin 2018 yılı Mart ayında gerçekleşeceği Inİstanbul Lokal Residence'de yüzde 1 peşinatla ödeme yapılabiliyor. Proje İş GYO ve Nef imzası taşıyor. İşte Inİstanbul Lokal güncel daire fiyatları...

  İnistanbul'da büyük daireler satışa çıktı!

  İş GYO ve Nef birlikteliğiyle hayata geçirilen İnistanbul Lokal’in satış tarihi yoğun talep üzerine planlanandan 6 ay öne çekilmişti. “En İyi Mimari Tasarım” ödülüne sahip olan projede şimdi de 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı yeni blok satışa açıldı

  Inİstanbul Lokal Davutpaşa ev fiyatları!

  Inİstanbul Lokal Davutpaşa ev fiyatları konutların planlarına göre değişiklik gösteriyor. Eski Topkapı Şişecam Fabrikası'nın arsası üzerinde inşa edilen proje Ataköy’e 7 kilometre mesafede bulunuyor.