26 / 03 / 2023

Promosyon alamayanlar bunu da kaçırmayın! Başvuran en az 5 bin 400 TL'yi kapacak! Hemen şimdi bakın!

Promosyon alamayanlar bunu da kaçırmayın! Başvuran en az 5 bin 400 TL'yi kapacak! Hemen şimdi bakın!

Promosyondan faydalanamayan vatandaşlar, nakit desteklerini araştırırken güzel haber geldi! promosyon gibi tek seferlik değil ve 12 ay boyunca yapılacak. En az 5 bin 400 TL olarak banka hesaplarına yatırılacak. Peki, başvurular nasıl yapılacak? Başvuru şartları açıklandı mı? İşte detaylar...Devlet, yardıma muhtaç vatandaşlar için adım attı.  4 milyon ailenin faydalanacağının belirtildiği Aile Destek Programı ödemeleri sürüyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, resmen açıkladı.

Asgari ücrete flaş zam geliyor! Asgari ücretin ne kadar olacağı hesaplandı Bakan Yanık, ödemelerin 3 ayrı koldan 450, 550 ve 650 TL şeklinde yapılacağıni bildirdi. Buna göre yapılacak yardım aile başına 5 bin 400 TL ve 7 bin 200 TL arasında değişecek.

Peki, başvurular nasıl yapılacak? Son tarih ne zaman? Başvuru şartları açıklandı mı? İşte detaylar..
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön