13 / 08 / 2022

Pupa 10. mağazasını Gaziantep’te açtı!

Pupa 10. mağazasını Gaziantep’te açtı!

Gaziantep Pupa mağazası açılışı nedeniyle bir açıklama yapan Pupa Yönetim Kurulu Üyesi Metin Ölken, Soma’daki maden kazasında hayatını kaybeden maden işçilerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifa diledi.
Pupa’nın 10. mağazası, Gaziantep’te açıldı. Açılışa birçok davetlinin yanı sıra basın mensupları yakından izledi.


Gaziantep Pupa mağazası açılışı nedeniyle bir açıklama yapan Pupa Yönetim Kurulu Üyesi Metin Ölken,  Soma’daki maden kazasında hayatını kaybeden maden işçilerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifa diledi. Ölken, Pupa’nın Soma’ya yönelik destek kampanyalarının içinde yer alarak, her duyarlı kurum gibi üzerine düşeni yapmaya çalışacağını söyledi. Gaziantep’in Pupa açısından önemli bir potansiyel taşıdığına dikkat çeken Ölken, “Gaziantep Türkiye’nin en büyük ve güzide kentlerinden bir tanesi. Şehrin gelişmiş sanayisi, ticareti, nüfusu, eğitim kurumları ve taşıdığı potansiyel burada APR açmamızda önemli rol oynadı” dedi.


Gaziantep Mağazası açılışının ardından 24 Mayıs’ta  İzmir  ve 31 Mayıs’ta Adana’da yeni mağaza açılışları yapılacağını belirten Ölken, konuyla ilgili olarak şu bilgileri verdi: “Yapılacak açılışlarla Pupa’nın toplam mağaza sayısı 7’den 12’ye, faaliyette olduğu il sayısı da 4’den 9’a yükselecek, toplam mağaza alanımız 1.600 m2’ye ulaşacak. Pupa’nın ‘Mükemmel mağazalarda mükemmel müşteri deneyimi’ ilkesini Türkiye’nin farklı noktalarına taşıyacağımız için mutluyuz” dedi.


Hakimiyet Gazetesi