RE/MAX 1 numaralı gayrimenkul franchiseı seçildi!

RE/MAX 1 numaralı gayrimenkul franchiseı seçildi!RE/MAX 1 numaralı gayrimenkul franchiseı seçildi. Dünya genelinde franchise sistemiyle büyümesini sürdüren RE/MAX, “Franchise Times Top 200” listesinde 6 yıldır öncü franchise firması olarak öne çıkıyor.


RE/MAX, 6 yıldır üst üste 2014 “Franchise Times Top 200” listesinde öncü gayrimenkul franchise firması seçiliyor. Her yıl kapsamlı bir şekilde gerçekleştirilen anket, pek çok sektördeki franchise firmaları da dahil olmak üzere 2013 yılının dünya satış ve büyüme rakamları baz alınarak gerçekleştiriliyor.

Tüm sektörlerden tüm franchise markalarının değerlendirildiği 2014 “Franchise Times Top 200” listesinde RE/MAX 12’nci sırada yer aldı. Gayrimenkul sektöründeki diğer iki markanın franchise’ları ise 28’nci ve 45’nci oldu. Böylelikle RE/MAX, listede gayrimenkul kategorisinde “ilk” sırada yer alan şirket oldu. RE/MAX aynı zamanda “En İyi 10 Satış Büyümesi” listesine 2. sırada girerek Franchise Times Top 200’de 2 kez yer alma hakkı elde etti.

 

Genel listede; diğer markalar arasında birinci McDonald’s, üçüncü KFC, dördüncü SUBWAY ve beşinci ise Burger King olmak üzere sıralamanın ilk 5’inin 4’ünde fast food franchise’ları yer alıyor.

RE/MAX CEO’su Margaret Kelly bu başarılarıyla ilgili; “RE/MAX’teki felsefemiz her zaman çok basit olmuştur; destek hizmeti ve rekabetçi avantajlar sunarak yeni franchise’ların başarılı olmalarının önünü açmak ve böylelikle motivasyonlarını yüksek tutmak. Bu nedenle de büyümeye, yenilikçi olmaya ve gelişmeye devam ediyoruz” dedi.

RE/MAX Network Hakkında:

RE/MAX 1973 yılında Dave ve Gail Liniger tarafından acentalarına ve franchise’larına bağımsız bir şekilde şirketlerini yönetme esnekliğini tanıyan yenilikçi ve girişimci bir anlayış ile kurulmuştur. RE/MAX’in 96.000’den fazla franchise’ı 95’den fazla ülke ile küresel bir erişim sağlamaktadır. RE/MAX dünyanın en fazla gayrimenkul satan şirketidir.