RE/MAX Ofisleri'ne "büyüme" dersi

RE/MAX Ofisleri'ne

RE/MAX Türkiye, RE/MAX ofis sahipleri için 2008 Broker Kampı'nı Girne'de gerçekleştirdi.


RE/MAX Türkiye Broker Kampı'na bu yıl katılan uluslararası konuşmacılar ve eğitimciler, RE/MAX Türkiye'nin franchise ofis sahiplerine, hem bugünkü pazar koşullarında nasıl büyümeye devam edebilecekleri, hem de bir gayrimenkul ofisinin kadrosunun geliştirilmesi için yapılması gereken çalışmalar ile ilgili eğitimler verdiler.

RE/MAX International " Hall of Fame" eğitimcisi uluslararası konuşmacı, eğitimci ve recruiting (işe alma) koçluğu hizmeti veren Judy LaDeur , Türkiye'de 2008 ve 2009 yılında RE/MAX ofislerinin kadrolarının geliştırmeleri için nasıl çalışmalar yapabilecekleri konusunda oturumlar gerçekleştirdi.

RE/MAX'in faaliyet gösterdiği 68 ülke arasında bulunan tüm RE/MAX franchise ofisleri arasında, en başarılı iki Re/Max ofisine sahip olan Florida / Orlando'dan franchise sahibi Charlie Orden ise, Amerika'da bugünkü pazar daralmasına rağmen, 2008 yılında 55 yeni gayrimenkul danışmanını kadrosuna katarken yaptığı çalışmaları, Türkiye'deki RE/MAX ofis sahibi  brokerlar ile paylaştı.

130'u aşkın RE/MAX Broker'ının birlikte katıldığı "Mastermind Workshop" ise, sisteme yeni katılanların edinilmiş tecrübeler hakkında bilgi almaları sağladı. Workshop'ta, tecrübeli brokerlar ise ofislerinin gelişimlerini hızlandırmak için yeni uygulama ve fikirler ile vizyonlarını daha da geliştirme olanağı buldular.
 
Almanya ve Lüksemburg RE/MAX ofisleri de katıldı

Dört gün süren kamp boyunca, yerli ve yabancı eğitimcilerin yoğun eğitim programına katılan RE/MAX franchise ofis sahipleri, aynı zamanda bu yıl RE/MAX'e katılan 38 yeni franchise ofisinin sahipleri ile de tanışarak, gelecek dönem için yeni iş olanaklarını geliştirme fırsatı elde ettiler.  Bu yılki RE/MAX Broker Kampı'na, RE/MAX Almanya ve RE/MAX Lüksemburg'dan katılan franchise sahipleri de Türkiye'deki RE/MAX ofisleri ile işbirliklerini arttırmak için, dört günlük paylaşım ortamını en iyi şekilde değerlendirme olanağı buldular.