08 / 02 / 2023

Renault'dan kaçırılmaz fırsat! Yarı fiyatına kadar düşüyor: 18 Ekim 2022 fiyat listesi…

Renault'dan kaçırılmaz fırsat! Yarı fiyatına kadar düşüyor: 18 Ekim 2022 fiyat listesi…

Sıfır araçlardaki fiyat artışı tüketicilerin belini büküyor. Uygun fiyat ve modelleriyle dikkatleri üzerine çeken Renault, müşterilerine özel sunduğu yeni kampanyasıyla gündeme geldi. İşte kampanyanın ayrıntıları...Türkiye'nin en çok tercih edilen otomobil markalarından olan Renault yeni kampanyasıyla araç alacakları sevindirdi. Sıfır araç almak isteyen vatandaşlar hemen Renault yetkili satıcılarına uğrayın. Yarı fiyatına Clio sahibi olun! Hemen kampanyaya dahil olun ve yarı fiyatına araç sahibi olun. İşte ayrıntılar...

YARI FİYATINA SIFIR ARAÇ SAHİBİ OLUN
Uygun fiyatları ve çeşitli modelleriyle öne çıkan markaların başında gelen Renault, yeni kampanyasını paylaştı. Türkiye'de artan sıfır araç fiyatlarına yönelik yeni bir kampanya getiren Renault, bu kampanya ile herkesi araç sahibi edecek. Vatandaşların alım gücünün düşmesiyle fiyatlarda düşüşe giden Renault, Clio modellerinde öyle bir kampanya başlattı ki duyan geliyor.

Müşterilerine yönelik Eylül ayı kampanyasını duyuran Renault, Clio modellerinde öyle bir indirim yaptı ki duyan şok oluyor. Fiyatlar duyan bayilere akın ediyor. Sıfır almak isteyen tüm müşteriler yarısını şimdi kalanını 1 sene sonra öde kampanyasından yararlanabilmek istiyor.
Geri Dön