Çukurova Balkon

Ressamların yağlı boya tabloları ev dekorasyon sektörünün yeni trendi oldu!

Ressamların yağlı boya tabloları ev dekorasyon sektörünün yeni trendi oldu! Ressamların yağlı boya tabloları ev dekorasyon sektörünün yeni trendi oldu!

Ressamların yağlı boya tabloları ev dekorasyon sektörünün yeni trendi oldu. Ev dekorasyonun vazgeçilmez parçalarından biri olacağını belirten Tabloonline.com.tr Kurucusu Akın Kaya, yeni ev alanlara önemli tavsiyelerde bulundu.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


E-ticaret platformlarında satışa sunulan tablolar yoğun ilgi görüyor. Özellikle yeni ev alanların, dekorasyon için öncelikleri arasında yer alan tablolar bu kez ressamların eliyle odalarına ulaşıyor.O kadar ki beğendikleri tablo odanın tasarımını belirliyor.


Ressamların yağlı boya çalışmalarının e-ticaret platformu üzerinden satışa çıkması ile birlikte ev dekorasyonun vazgeçilmez parçalarından biri olacağını belirten Tabloonline.com.tr Kurucusu Akın Kaya, yeni ev alanlara önemli tavsiyelerde bulundu.

 

Dekorasyonda yağlı tabloların ayrı bir yeri olduğuna işaret Kaya, e-ticaret satışları sayesinde ressamların oda tasarımlarında belirleyici oyuncu haline geldiğini söyledi.

 

“Evini ünlü ressamların tablolarına göre tasarlayın” diye Kaya Tabloonline.com.tr sitesi ile hayata geçirdikleri yenilikleri anlattı:

 

“Evet yakın gelecekte ünlü ressamların tablolarına daha kolay erişmek e-ticaretin sunduğu imkanlarla mümkün olacak. Tabloonline.com.tr bunun başlangıç projesi. Biz Türkiye’deki binlerce ressamın kendi imkanlar eserler ürettiklerini ancak bunun topluma ulaşmadığını farkederek yola çıktık. Şimdi ise bu, hem ressamlarımızın hem de evini dekore eden müşterilerimiz için bir kırılma noktası oldu. Türkiye’de çok yetenekli ancak sergi açmaya imkan bulamayan ressamlarımız var. Görünen o ki bu işi hobi olarak yapıyorlar. Ticarete girmeyi düşünmemişler. Fakat e-ticaret onlara bambaşka bir kapı açtı. Sanatı toplumla buluşturdu.”

 

Türkiye’deki dijital baskı ve yağlı boya resimlerdeki talebi görerek tabloonline.com.tr adını taşıyan bir e-ticaret platformuna yatırım yaptıklarını belirten Kaya, ressamların evinde ya da atölyelerinde yaptıkları resimlerin satışının gerçekleştirilebildiği platform sayesinde ressamları e-ticaret sektörüne ‘üretici’ sıfatıyla kazandırdıklarını söyledi.

 

Kaya, önümüzdeki yıllarda sanatçıların daha etkin görev aldığı e-ticaret sektörünün Türkiye açısından devrimsel nitelikte neticeleri beraberinde getireceğini belirtti.