Rixos bu yıl 1 milyon misafir ağırlayacak!

Rixos bu yıl 1 milyon misafir ağırlayacak! Rixos bu yıl 1 milyon misafir ağırlayacak!

Rixos Hotels CEO'su Buğra Berberoğlu, bu yıl 1 milyon misafir ağırlamayı hedeflediklerini söyledi. Buğra Berberoğlu, ITB Berlin Fuarı'nda 2014 yılını değerlendirdi, yeni hedefleri açıkladı.Rixos Hotels olarak 2014 yılında dünyanın birçok ülkesinden 800 binden fazla misafir ağırladıklarını kaydeden Buğra Berberoğlu, 2015'te yüzde 25 artışla yaklaşık 1 milyon misafir sayısına ulaşmayı hedeflediklerini belirtti. Buğra Berberoğlu, Türkiye, Rusya, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT), Ortadoğu, Kuzey Afrika, Orta ve Doğu Avrupa'da tesisleri bulunan Rbcos Hotels'in, bu pazarlarda en hızlı büyüyen lüks otel zinciri olduğuna dikkat çekti. Berberoğlu, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Körfez ülkelerinde yatırımın yanı sıra, Karayipler ve Uzakdoğu'nun cennet köşelerinde de yatınm yapılacağını belirterek, şöyle devam etti: "BAE'de Abu Dhabi'de lüks bir otel inşa edeceğiz. Malpler'deki otel yatınmımızı önümüzdeki yıl faaliyete geçirmeyi planlıyoruz. Körfez ülkelerinden gelen misafirler İçin Rixos Hotels son derece çekici bir destinasyon ve lüks tatil alternatifi hatine geldi. Rbcos Hotels bayrağını farklı destinasyonlarda dalgalandırmak İçin çalışmalanmızı sürdürüyoruz." 


2014 AÇILIŞ YILIYDI 

Rixos Hotels büyüme trendinin 2014 yılı itibariyle hızlandığına dikkat çeken Buğra Berberoğlu, "2014 hedef pazarlanmızda büyüme yılımız oldu. Kazakistan'da Rbcos Khadisha Shymkent, Azerbaycan'da Rixos Ûuba Azerbaycan, Naftalan Hotels by Rixos, Samaxi Palace by Rbcos, Rusya'da Rixos Krasnaya Polyana Sochi, Mısır'da Rbcos Alamein, Türkiye'de ise Rixos Premium Göcek, Rİxos Eskişehir ve Beldıbi'nin açılıştan gerçekleştirildi. Ayrıca amiral gemilerimiz olan Antalya'daki Rixos Premium Belek ve Rixos Premium Tekirova otellerimizi de 200 milyon dolar yatınmla baştan aşağı yeniledik" diye konuştu. GLOBAL TANITIM ATAĞI 

Rusya ve BDT pazarındaki sıkıntılar nedeniyle 2015 yılının önemine dikkat çeken Rbcos Hotels Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Erkan Yıldınm ise "2015 yılında Avrupa, ingiltere, Türkiye, Ortadoğu ve Körfez ülkelerine ağırlık verilecek. Ayrıca Rusya ve BDT ülkelerinde krize rağmen tanıtım faaliyetlerimizi hız kesmeden sürdürereceğiz" dedi. 


Yıldırım, 2015 yılında ITB Berlin olmak üzere M ITT Moskova, ATM Dubai gibi sektöre yön veren fuarlar başta olmak üzere Rixos Hotelsl hedef pazarlara tanıtacak faaliyetlerde etkin şekilde yer alınacağını belirtti.


Antalya Hilal