26 / 05 / 2022

Salgından sonra yeni destek paketi! Başvuran 900 lirasını PTT’den alacak

Salgından sonra yeni destek paketi! Başvuran 900 lirasını PTT’den alacak

Ekonomik kriz en çok dar gelirli aileleri olumsuz yönde etkiledi. Bakanlıktan dar gelirli ailelere 900 liralık destek verilecek. Ödemeler PTT’den yapılacak.Açıklanan desteğe göre ilk çocuk için 300 lira, ikinci çocuk için 400 lira, üçüncü çocuk ise 600 lira ödeme gerçekleşiyor.

Salgından sonra yeni destek paketi! Başvuran 900 lirasını PTT’den alacak

900 LİRALIK DESTEK İÇİN NEREYE BAŞVURULACAK?

Başvuru yapmak isteyenler Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın il müdürlüklerine müracaat edecek.

EDİTÖR NOTU: Bu haber 13 Mayıs 2022 tarihinde saat 03.20'de yazılmıştır. An itibarıyla dolar kuru 15,39 euro 16,02 altının gramı ise 901 TL değerinde.

Bekçi olmayı düşünenler varsa elini çabuk tutsun! 3 şehir için başvurular başladı

Bankacılardan al haberi! Doların önümüzdeki günlerde kaç lira olacağını açıkladılar

Altının kokusunu alan adam İslam Memiş altın için sınırı çizdi! Altın fiyatları bu rakamı geçerse çarşı karışırSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.