25 / 03 / 2023

Samsung Mikrodalga Fırın 2.599 TL ! En uygun fiyata nerede satılıyor ? İşte 8 Şubat 2023 fiyat listesi

Samsung Mikrodalga Fırın 2.599 TL ! En uygun fiyata nerede satılıyor ? İşte 8 Şubat 2023 fiyat listesi

Mutfakta bir yardımcım olsun diyen ev hanımları için Samsung, 23 litre hacme sahip 6 farklı güç kademesinin yer aldığı mikrodalga fırın mutfakların gözdesi olmayı başarıyor. Çocuk güvenlik kilidi ve dijital saat ekranı ile mikrodalga fırın bir çok kişinin ilgi odağı haline geliyor.  Samsung Mikrodalga Fırın 2.599 TL ! En uygun fiyata nerede satılıyor ? İşte 8 Şubat 2023 fiyat listesi
Kolaylıklar sağlamasının yanında enerjiden ve zamandan tasarruf eden mikrodalga fırınlar ev hanımlarının mutfak işlerinde en büyük yardımcısıdır.Aynı anda bir kaç yemeği aynı ısıda hazırlamak bu fırın ile mümkündür.Kullanımlarınız sırasında minimum enerji harcarken üründen maksimum verim almak istiyenlerin bu fırını tercih etmelerinin diğer sebepleridir.

MİKRODALGA FIRININ ÖZELLİKLERİ

  • 23 litre hacme sahip olan Samsung GE83X mikrodalga fırın dijital kontrol mekanizması ile kullanışlı modeller arasında bulunuyor.Mikrodalga fırın çalışırken 800 W güç kullanıyor.
  • Samsung GE83X mikrodalga fırın özellikleri incelendiğinde 6 farklı güç kademesi yer alıyor.Mikrodalga fırın içerisinde bulunan döner tablanın çapı 288 mm olarak ölçülüyor.
  • Zamanlayıcı özelliği sayesinde istenen süre kolayca ayarlanabiliyor.Ayrıca dijital saat üzerinden zaman takibi de kolaylıkla yapılabiliyor. 
  • Çocuk kilidi ile oldukça güvenli bir kullanım olanağı sunan mikrodalga fırında buz çözme özelliği de bulunuyor.
  • Ölçülerine göz atıldığında mikrodalga fırının yüksekliği 275 mm, genişliği 489 mm, derinliği ise 354 mm olarak ifade eiliyor.
  • 3 farklı program bulunan mikrodalga fırında üçlü ısıtma sistemi yer alıyor.Buz çözme fonksiyonu da bulunan mikrodalga fırın buhar fonksiyonu içermemektedir.Eşit pişirme sağlayan üçlü ısıtma sistemi sayesinde lezzetli yemekler yapılabiliyor.
  • Mikrodalga fırında bekleme konumunda %40’a varan enerji tasarrufu elde ediliyor.Ayrıca mikrodalga fırın modelinde maksimum pişirme süresi 99 dk olarak ayarlanmaktadır. 
  • Antibakteriyel seramik iç kaplama mikrodalga fırına dayanıklılık kazandırıyor. LED gösterge sayesinde kalan süre rahatlikla takip edilebiliyor.
  • İşlevselliği ile ön plana çıkan mikrodalga fırın içeceklerin ısıtılmasından donuk gıdaların çözündürülmesine pek çok alanda işlevselliğe sahiptir.

Peki bu ürüne en ucuz hangi satış mağazasından ulaşabilirsiniz?
 
Geri Dön