Sancaktepe Envarev satılık!

Sancaktepe Envarev satılık! Sancaktepe Envarev satılık!

Firma: Berda İnşaat

Proje: Envarev

Sancaktepe Envarev satılık daire tipleri arasında 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire tipleri bulunuyor. Rings AVM 1 kilometre uzaklıkta olan projede teslimlerin 2017 yılı Nisan ayında gerçekleşmesi öngörülüyor.Envarev Konutları  Berda İnşaat  imzası ile hayata geçiriliyor. İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe'de inşa edilen proje 3 bloktan meydana geliyor. 


Sancaktepe  Envarev  satılık konut tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak dizayn edildi. Toplam 213 daire ve ticari ünitelerin yer aldığı projenin yüzde 75'i yeşil alandan oluşuyor.


Teslim tarihi Nisan 2017 olarak belirlenen Envarev Sancaktepe Residence 11 bin 300 metrekare arsa alanına sahip. Projede konutların büyüklükleri 80 metrekare ile 161 metrekare arasında değişiyor.


Berda İnşaat Envarev Evleri'nde otopark, çocuk oyun parkı, basketbol-voleybol sahası ve yürüyüş parkuru, süs havuzu, fitness salonu, sauna, hamam, açık-kapalı yüzme havuzu gibi sosyal yaşam alanlarına yer veriliyor. 


Sancaktepe Envarev satılık daire fiyatları metrekare bazında 2 bin 500 TL'den başlıyor. Projenin Nisan 2017 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor. 


Envarev Sancaktepe ulaşım  : Osmangazi Mah. Hilal Cad. No:8 Samandıra/Sancaktepe/İstanbul


Sancaktepe Envarev iletişim

Telefon : (0216) 561 0212

Web Sitesi: www.envarev.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor