Sanko Park'ta 23 Nisan kutlaması!

Sanko Park'ta 23 Nisan kutlaması! Sanko Park'ta 23 Nisan kutlaması!

Gaziantep Sanko Park AVM Müdürü Niyazi Büyükaksu, çocukları resim yapmaya ve sanatsal etkinliklere yöneltmeye teşvik amacıyla düzenledikleri resim yarışmasına gösterilen ilgiden mutluluk duyduklarını ifade etti...
Gaziantep’in ferah yaşam alanı Sanko Park Alışveriş Merkezi’nde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında canlı resim yarışması düzenledi.


Sanko Park AVM Müdürü Niyazi Büyükaksu, çocukları resim yapmaya ve sanatsal etkinliklere yöneltmeye teşvik amacıyla düzenledikleri resim yarışmasına gösterilen ilgiden mutluluk duyduklarını söyledi. Yarışmanın 5-8 ve 9-12 yaş gruplarındaki çocukların katılımı ile iki kategoride düzenlendiğini belirten Büyükaksu, “Resim yarışmasında birincilere Ipad, ikincilere akülü araç ve IpodTouch, üçüncülere ise bisiklet armağan edeceğiz” dedi.


Büyükaksu, yarışmada dereceye girenlerin ödüllerinin yarın Sanko Park AVM’de düzenlenecek törenle takdim edileceğini kaydetti.


SANKO PARK


Kent merkezinde, 127 bin metrekare inşaat alanı ve 55 bin 488 metrekare kiralanabilir alana sahip olan Sanko Park'ın marka karmasında H&M, YKM, Fabrika, Network, Paşabahçe, Mudo, Beymen, Beymen Club, W Collection, Big Chefs, Marks&Spencer, Swarovski, LCW, Teknosa, D&R, Twist, Toyzz Shop, Migros, İpekyol, Defacto, Mango, Koton, Flo, Stefanel ve Dominos Pizza gibi markaların yanı sıra, Sanko Sanat Galerisi yer alıyor.


Aylık 1 milyona yakın ziyaretçiye sahip olan ve kiralamada yüzde 97 doluluk oranı ile hizmet veren Sanko Park, zengin marka karmasıyla markalara ve kaliteyi arayan tüketicilere ferah bir ortamda ortak buluşma alanı sunuyor.Kırıkhan Olay