Şanlıurfa'daki eski hizmet binasının yıkımında sona gelindi!

Şanlıurfa'daki eski hizmet binasının yıkımında sona gelindi! Şanlıurfa'daki eski hizmet binasının yıkımında sona gelindi!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Bulvarı üzerindeki Eski Ek Hizmet Binasının yıkımında sona geldi.Kentteki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin yeşil alan olarak şehre kazandıracağı Atatürk Bulvarı üzerindeki Eski Ek Hizmet Binasının yıkımında sona gelindi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, çevre esnaf ve vatandaşlardan da tam not alan çalışmaların kısa zamanda tamamlanması takdirle karşılandı.

Bodrum, zemin, 6 kat ve teras katından meydana gelen toplamda 2 bin 473 metrekare betonarme yapının yıkımını gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, binadan arda kalan bölgeyi yeşil alana kazandıracak.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN BEYAZGÜL’E TEŞEKKÜR

Oldukça eski ve hasarlı yapının olası üzücü bir olaya sebebiyet vermeden yıkılması yönünde talimat veren Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür eden Şanlıurfalı vatandaşlar bölgenin yeşil alan olarak düzenlenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Vatandaşlar, "Büyükşehir Belediyemiz alandaki yıkımı kısa sürede tamamladı. Örnek bir belediyecilik sergileyen Büyükşehir Belediyemizin bölgeyi yeşil alan olarak kazandıracağı için de memnunuz" şeklinde konuştu.