28 / 03 / 2023

Seat Leon’dan şok fiyat! Elinizi çabuk tutun! İşte 26 Eylül 2022 fiyat listesi…

Seat Leon’dan şok fiyat! Elinizi çabuk tutun! İşte 26 Eylül 2022 fiyat listesi…

İspanyalı otomobil üreticisi Seat’nın son yıllardaki en popüler modeli olan Leon’un eylül ayı fiyat listesi açıklandı. İşte, Seat Leon’un 26 Eylül 2022 fiyat listesi…Seat Leon’dan şok fiyat! Elinizi çabuk tutun! İşte 26 Eylül 2022 fiyat listesi…

Seat’ın 1999 yılından bu yana ürettiği C segment modeli Leon, otomobil piyasasının en prestijli ödüllerinden biri olan Avrupa'da 2021 Yılının Satın Alınabilecek En İyi Otomobili ödülünü kazandı.

Daha cesur bir tasarım, fazla alan ve uçtan uca uzanan 'Infinite LED' arka farlar ile daha çarpıcı bir duruşla gelen yeni Leon, geri görüş kamerası ve otomatik park asistanı her seferinde sıkışık noktalarda size sürüş kolaylığı sağlıyor.

Mükemmel bir şekilde entegre edilmiş yeni teknolojiler ile daha konforlu bir yolculuk sunan Seat Leon, ihtiyaç olan tüm bilgileri özelleştirilebilen dijital gösterge paneli ve dokunmatik multimedya ekranıyla sürücünün konforunu artırıyor.

Öte yandan güvenliğinizi de önceleyen Seat Leon, Acil Durum Çağrı Sistemi (e-Call) ile bir kaza anında ve sonrasında otomatik olarak acil servislere anında haber veriyor.

Peki Seat Leon’un teknik özellikleri neler? İşte, Seat Leon’un özellikleri ve 26 Eylül 2022 fiyat listesi…
Geri Dön