Sedat Kılınç kendi projelerini üretecek!

Sedat Kılınç kendi projelerini üretecek! Sedat Kılınç kendi projelerini üretecek!

Kayseri’de gayrimenkul sektöründe akla gelen ilk isimlerden olan, sektörün duayen isimlerinden Sedat Kılınç artık kendi projelerini üretecek.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Çok uzun yıllardır inşaat sektörünün bilinen markası Suat Altın İnşaat’ta yönetim kurulu üyeliği ve genel müdürlüğü yaparak sektörde ismini duyuran Sedat Kılınç, yıllar içerisinde kazandığı deneyimlerle şimdi kendi inşaat firmasını Sedat Kılınç İnşaat markası üzerinden kendi projelerini Kayserililerin beğenisine sunacak. 

İnşaat sektöründe ve konut projelerinde özgün işler yapabilmek adına uzun yılların know-how’ına ihtiyaç olduğunu da söyleyen Sedat Kılınç, “En verimli dönemimizdeyiz, yapacağımız konut projelerinin alt yapısını da oluşturduk, Kayseri konut piyasasında devrim sayılabilecek işlerimiz olacak. Şuan tatlı bir yoğunluğumuz var, inşallah projelerimizi hem Kayserililerin hem de Kayseri’mize yatırım yapmak isteyen yatırımcıların beğenisine sunacağız.” dedi.
       
Sadece Türkiye’de değil dünyada fark yaratacak konut projelerini üretmek istediklerini de aktaran Sedat Kılınç, ilk olarak Kayseri’de Talas ve Sümer projeleriyle çalışmalarını başlatıp daha sonra İstanbul ve  İzmir  ile çalışmalarına devam etmeyi planlıyor. 

Duayen iş adamı Sedat Kılınç son yaptığı açıklama da gençlere de şu tavsiye de bulunuyor: “Öğrenin, gözlemleyin, planlayın, çalışın ve iş batırmış olsanız bile asla girişimci olmaktan korkmayın!”.
Duayen iş adamı Sedat Kılınç, projelerini yakın zamanda medya ve Türk halkı ile paylaşacağını ifade ederek açıklamalarını sonlandırdı. 

pus