Şehristan Konutları'nda yaşam başlıyor!

Şehristan Konutları'nda yaşam başlıyor!

Şehristan Konutları'nda yaşam başlıyor. 632 adet daireden meydana gelen projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 6+1 daireler yer alıyor...


Aile sıcaklığında huzurlu bir yaşam sunan ve Erzurum’un marka projelerine örnek olan Şehristan Konutları’nda anahtar teslimlerine başlandı.

HALK Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) ve ERKONUT ortaklığında hayata geçirilen Şehristan Konutları, Erzurum merkezindeki Yakutiye’de konumlanıyor. Şehristan Konutları’nda dairelerin ve ticari ünitelerin büyük bir kısmının satışı tamamlandı. 

Şehristan Konutları 24 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 13 katlı 13 blok olarak tasarlanan projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 6+1 daireler bulunuyor. Projede toplam 632 adet daire yer alıyor.
 
7/24 güvenlik hizmetinin sunulduğı Şehristan Konutları'nda geniş peyzaj alanlar, ticari üniteler, açık ve kapalı otopark alanları, yönetim ofisleri, oyun parkı, kreş, sauna, hamam ve fitness merkezi, spor alanları bulunuyor. 

Şehristan Konutları, Havalimanı'na 10 kilometre, otogora 8 kilometre, tren garına 5 kilometre, kayak merkezine 10 kilometre, devlet hastanesine 5 kilometre, şehir merkezine 3 kilometre, MNG Mall'a 500, toplu taşımaya 100 metre mesafede konumlanıyor. 

Web: http://www.halkgyo.com.tr/proje/sehristan-konutlari-projesi