08 / 08 / 2022

Serdar Bilgili  '530 Broadway' binasını 386 milyon dolara satın aldı!

Serdar Bilgili  '530 Broadway' binasını 386 milyon dolara satın aldı!

İş insanı Serdar Bilgili ile ABD'li ortağı Michael Shvo yatırımlarına devam ediyor. Bir yılda yaklaşık 1.333 milyar dolarlık mülk satın alan Serdar Bilgili ile Michael Shvo, mart ayında Jeff Sutton ve Joe Sitt'in sahibi olduğu '530 Broadway' adlı binayı 386 milyon dolara satın aldılar...İş insanı Serdar Bilgili ve Amerikalı ortağı Michael Shvo 2020 yılına yatırımla başladı. Ocak ayında 340 milyon dolara Kaliforniya'daki 'Big Red' binasını, Şubat ayında ise 700 milyon dolara San Francisco'daki 'Transamerica Pyramid'i satın almışlardı. Bilgili ile Shvo, Mart ayını da ise 530 Broadway binasını satın aldı.

Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre; Serdar Bilgili ve Amerikalı ortağı Michael Shvo yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

EMLAK PİYASASINI ALTÜST ETTİLER

Yeni yıla yatırımla başlayan ikili önceki gün de, Manhattan'ın emlak devleri Jeff Sutton ve Joe Sitt'in sahibi olduğu '530 Broadway' adlı binayı 386 milyon dolara satın aldılar. Bu yatırımları için LoanCore Capital'den 210 milyon dolar kredi alan ortakların yeni yatırımlar peşinde oldukları iddia ediliyor. Kısa zamanda, yaklaşık 2.760 milyarlık mülk satın alan ve Amerika emlak piyasasını hareketlendiren ortakların gayrimenkul yatırımları merak konusu olmaya devam ediyor.

Serdar Bilgili 'Transamerica Pyramid'i 700 milyon dolara satın aldı!