Serel Seramik ürünlerinde A'desıng Award'dan 5 tasarım ödülü!

Serel Seramik ürünlerinde A'desıng Award'dan 5 tasarım ödülü!

SEREL, İtalya’da düzenlenen prestijli tasarım yarışması A’Design Award’da,Yapı Kategorisi’ne 5 ödülle damgasını vurdu. SEREL Tasarım Ekibi, fonksiyonel ve yenilikçi yaklaşımlarla sunduğu tasarım değeri yüksek ürünleriyle uluslararası başarıya imza attıSEREL, İtalya’da düzenlenen prestijli tasarım yarışması A’Design Award’da,Yapı Kategorisi’ne 5 ödülle damgasını vurdu.  SEREL Tasarım Ekibi, fonksiyonel ve yenilikçi yaklaşımlarla sunduğu tasarım değeri yüksek ürünleriyle uluslararası platformda bir başarıya daha imza attı. Dünya çapındaki en prestijli tasarım yarışmaları arasında yer alan, “tasarımda kalite ve mükemmelliğin bir kanıtı” olarak kabul gören A’Design Award’da, Serel Seramik ürünleri Yapı Kategorisi’ne 5 ödülle damgasını vurdu. 


Dünya çapındaki en prestijli tasarım yarışmaları arasında yer alan en iyi tasarımları, tasarım konseptlerini, ürünlerini ve hizmetlerini ödüllendiren, dünyanın en büyük ve prestijli yarışması A’ Design Award’a, 2013-2014 dönemi ödülleri için 100 ayrı kategoride, 5676 proje katıldı ve 758 proje ödüle layık görüldü. Özgün tasarımlara gelen uluslararası ödüllerin töreni09 Ağustos 2014 Cumartesi akşamı İtalya’nın Como Kentinde bulunan Villa 


Gallia’da gerçekleştirilecek törenle ödüllerini alacak olan SEREL, yarışmada; SEREL Wave lavabo Gold Ödül (A’ Design Gold Award), Purity Klozet Silver Ödül (A’ Design Silver Award), SEREL PURITY Bronze Ödül (A’ Design Bronze Award), 4Life Çift Hazneli Lavabo Bronze Ödül (A’ Design Bronze Award), 4life Klozet ise A’Design (A’Design Award) ödülüne layık görüldü. Yenilikçi ve estetik yaklaşımlarla sunduğu tasarım değeri yüksek ürünler Gold Ödülle taçlanan SEREL Wave lavabo, yalın çizgileri ile göz doldururken kaliteli duruşu ve fonksiyonel çözümler sunuyor. SEREL Wave, benzersiz hazne formuyla mevcut çift hazneli lavabo algısını değiştirirken, yetişkin ve çocukların kullanımını estetikle birleştirerek bir arada sağlıyor.


Yumuşak geçişlerin hakimiyeti altına girerken, mekanda sade ve minimal esintiler bırakan Purity klozet, kullanıcısını estetiğiyle etkilemekle kalmıyor, tak çıkar slim klozet kapağıyla temizlik ve masumiyetle buluşarak doğaya saygı duyuyor. Kısaca kazandığı Silver Ödülü (A’Design Silver Award) tamamıyla hak ediyor.Bronze ödüle (A’Design Bronze Award) layık görülen SEREL PURITY, benzersiz hazne formuyla mevcut lavabo algısını değiştirirken, suyun geri dönüş yolculuğunageçiş kapısını görünmeyen bir pozisyonda bulunduruyor, kullanıcıya yeni bir akış algısı ve estetik sunuyor. Haznenin iki yanında bulunan etajerler, kullanıma konfor sağlıyor.Sert hatları ve fonksiyonel kullanımı ile banyolardaki karakteristik hâkimiyetinin yeni timsali olarak yerini alan 4Life Çift Hazneli Lavabo, bir diğer Bronze ödül (A’ Design Bronze Award) sahibi. Fonksiyonellik ve minimalizmin buluşmasından beslenerek tasarlanan 4Life Çift Hazneli Lavabo, benzersiz formuyla arınma ve temizlik ihtiyacını da tam anlamıyla sağlayabiliyor. A’Design Award ödülüne layık görülen 4life klozet ise, sert hatları ile banyolardaki karakteristik hakimiyetinin yeni timsali olarak yerini alıyor. Çevreye duyarlı klozet hem estetiğiyle etkiliyor, hem de tak çıkar slim klozet kapağıyla temizlik ve masumiyetle buluşarak doğaya saygı duyuyor.