Sevalista Residence Haramidere teslim tarihi!

Sevalista Residence Haramidere teslim tarihi!

Firma: Olcaylar Group İnşaat

Proje: Sevalista Residence

Sevalista Residence Haramidere teslim tarihi 20 ay sonra olarak belirtiliyor. Ofis ve konutların yer aldığı Sevalista Haramidere projesinde konut satış fiyatları 148 bin liradan başlayarak değişiyor...
132 adet bağımsız birimden oluşan  Sevalista Residence  projesi İstanbul Beylikdüzü Haramidere bölgesinde yer alıyor. Sevalista Residence Haramidere teslim tarihi bilgisinden önce Sevalista Residence projesi ile ilgili bilgi verelim.


Sevalista Residence Haramidere projesi içerisinde toplantı salonu, sinema salonu, fitness salonu, yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna gibi sosyal alanlar yer alıyor. Sevalista Residence Haramidere projesinde 112 daire, 18 açık ofis ve 2 iş yeri bulunuyor.


Sevalista Residence Haramidere satılık 1 oda 1 salon home ofis, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Sevalista Residence Haramidere projesinde iş yeri alanları 500 metrekare olarak belirlendi.Sevalista Residence Haramidere teslim tarihi!


Sevalista Residence Haramidere teslim tarihi 20 ay sonra olarak belirtiliyor. Sevalista Residence Haramidere fiyatları 148 bin liradan başlayarak değişiklik gösteriyor. Banka kredisinin bir ay kadar sonra olacağı Sevalista Residence Haramidere ödemeleri firma bünyesinde yapılıyor.


Sevalista Residence Haramidere projesi Tüyap'a 5 dakika, TEM Avcılar gişelere 2 dakika, Haramidere E-5 kavşağına 1 dakika uzaklıkta yükseliyor. Yapı ruhsatının alındığı Sevalista Residence Haramidere projesinin hafriyat çalışmaları devam ediyor.Sevalista Residence Haramidere iletişim

Telefon: 212 854 32 10-12

Web: www.olcaylargroup.com/

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor