13 / 08 / 2022

Singapur'da kripto yatırımları 10 kattan fazla artarak rekor kırdı!

Singapur'da kripto yatırımları 10 kattan fazla artarak rekor kırdı!

Singapur'da son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto yatırımları 2021 yılında 10 kattan fazla arttı ve yeni bir rekora imza attı.  Singapur'da son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto yatırımları 2021 yılında 10 kattan fazla arttı ve yeni bir rekora imza attı.  

KPMG tarafından resmi olarak açıklanan verilere göre, Singapur'da son zamanlarda sık sık gündeme gelen kriptopara ve blokzincir sektöründe yatırımlar 2021 yılında 10 kattan fazla artış gösterdi ve rekora ulaştı.

Singapur da kripto yatırımları 10 kattan fazla artarak rekor kırdı!

KPMG'nin merakla beklenen Pulse of Fintech raporuna göre, ülkede 2021'de 82 yatırım anlaşması yapıldı ve bu anlaşmaların toplam tutarı ise 1,48 milyar dolar şeklinde açıklandı. 2020 yılında son zamanlarda sık sık gündeme gelen kripto ve blokzincir sektörüne 110 milyon dolarlık yatırım gerçekleştirilmişti.

KPMG Internatiol'ın konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Kriptoparalar ve blokzincirin 2022 yılında da yatırım için çoksıcak alanlar olması bekleniyor" ifadelerini kullandı.

Bitcoin yatırımcıları dikkat! Risk almak istemeyen kar satışa yöneldi!Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.