Sinpaş İş Modern Ambarlı'da garantili satış!

Sinpaş İş Modern Ambarlı'da garantili satış! Sinpaş İş Modern Ambarlı'da garantili satış!

Sinpaş GYO'nun ticari gayrimenkul yatırımlarına odaklanan şirketi Servet GYO, İstanbul Ambarlı’da hayata geçirdiği İş Modern projesinde yeni bir kampanya başlattı.Depo, atölye, lojistik kullanımlı alanlar ile imalathane hizmeti verecek ünitelerden meydana gelen projenin değeri yaklaşık 490 milyon lira. Toplam 151 birimden oluşan İş Modern Ambarlı’da satışların yüzde 35'i tamamlandı.

Proje hakkında açıklamalarda bulunan Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, “Bu üniteleri satmak konuttan farklı. Bizim müşteri kitlemiz tüccarlar. Bu dönemde da alıcın daha temkinli. Faizler ve diğer alternatif yatırımlar nedeniyle kararsız kalabiliyorlar. Biz de bunu aşmak için yeni bir çalışma başlattık. İş Modern Ambarlı’yı seçenlere Sinpaş, teslimlerden sonra başlamak üzere 3 yıl boyunca en az 7 bin TL kira garantisi veriyor. Yıllık yüzde 7 getiriyi garanti ediyoruz. Örneğin 5 milyonluk alım yapana yıllık 350 bin lira garanti veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Projeyi ‘yeni nesil işhanı’ olarak tanımlayan Çelik, 250 metrekare ile 1200 metrekare arasında değişen projede birimlerin 10 metre tavan yüksekliği ve diğer mimari özellikleriyle farklı birçok sektör için verimli alanlar sunduğunu ifade etti. 

Lokasyon avantajına da dikkat çeken Çelik şu açıklamalarda bulundu: “Proje İstanbul’un Avrupa yakasındaki konteyner limanı olan Ambarlı’ya 5 dakika mesafede. TEM bağlantısına 2-3 dakika uzaklıkta olması, E-5’e çıkamayan lojistik araçlar için büyük kolaylık sağlıyor.” 

Şirket yatırımcılarına kampanya tanıtımı gerçekleştirdiklerini ve kısa zamanda 20 milyonluk satış için kaparo aldıklarını söyleyen Çelik, projede bankasız, kefilsiz 72 aya kadar vade imkanı sağlandığını sundu.
 
Servet GYO’nun öz varlığının 1 milyar liraya yaklaştığını kaydeden Çelik, “Gayrimenkul yatırım ortaklığı liginde 33 şirket var, hepsi kâr açıklayacak. 10 firmada kâr açıklayan çıkar mı bilmiyorum ama Servet GYO açıklayacak” dedi. Yatırımda hız kesmediklerini ifade eden Çelik, “İş Modern markasını daha önce İkitelli’de geliştirdik. Kira gelirlerini iki kat arttırdık, önümüzdeki yıl bir kat daha artacak. Kağıthane’de 22 bin metrekare alan bitirdik şimdi kiraya vereceğiz. İkitelli’deki Deposite Alışveriş Merkezi’nde 1.5 yılda kira geliri 2 kat arttı. Şimdi orada renovasyon yapıyoruz. Kiralamaları da dövizle yapmıyoruz, hep TL ile kiralama yapıyoruz” dedi.

http://www.ismodernambarli.com