28 / 09 / 2022

Skoda Fabia fiyatlarında son dakika! Skoda Fabia fiyatları ne kadar? İşte 16 Ağustos 2022 fiyat listesi...

Skoda Fabia fiyatlarında son dakika! Skoda Fabia fiyatları ne kadar? İşte 16 Ağustos 2022 fiyat listesi...

Skoda Fabia, tasarımı ve teknolojisiyle birçok kişinin dikkatini çekti. Škoda Fabia, çekici dış görünümü ve olağanüstü teknik detaylarıyla sürücüler tarafından takdir ediliyor. Peki,  Skoda Fabia fiyatları ne kadar? İşte 16 Ağustos 2022 fiyat listesi...Skoda Fabia, tasarımı ve teknolojisiyle birçok kişinin dikkatini çekti. Škoda Fabia, çekici dış görünümü ve olağanüstü teknik detaylarıyla sürücüler tarafından takdir edilmektedir. 1.0 litre TSI motorla donatılan Skoda Fabia, Bi-LED  far grubu ile Aktif Güvenlik kapsamında güçlü aydınlatma teknolojisi ile öne çıkıyor. Sis farları da görüş kısıtlı olduğunda alternatif bir çözümdür. 

Skoda Fabia ayaklarınızı yerden kesecek! Skoda Fabia fiyatları ne kadar? İşte 6 Temmuz 2022 fiyat listesi...

Skoda Fabia, 6,5 inçlik salıncaklı bir multimedyaya sahip. Geri vites kamerası entegrasyonu sayesinde Skoda Fabia, geri vitese geçer geçmez geri park etmeye başlıyor ve görüntüyü multimedya ekranına  aktarıyor. Çoklu çarpışma freni ile Fabia, bir kaza durumunda aracın hızını 10 km/s'ye düşürerek, aracın yüksek hızlarda sürmeye devam etmesini ve başka kazaların önüne geçilmesini sağlar.

Peki,  Skoda Fabia fiyatları ne kadar? Skoda Fabia kaç TL? Skoda Fabia 100 KM'de ne kadar yakar? İşte 16 Ağustos 2022 fiyat listesi...
Geri Dön