Soyak Siesta'nın peyzaj tasarımını ziyaretçileri beğendi!

Soyak Siesta'nın peyzaj tasarımını ziyaretçileri beğendi!İzmir'de ürettiği konutlarla sektördeki yerini sağlamlaştıran Soyak, Soyak Siesta'daki özel peyzaj tasarımı ve çevre düzenlemesiyle ziyaretçilerin beğenisini kazandı


İzmir'de ürettiği konutlarla sektördeki yerini sağlamlaştıran Soyak, Soyak Siesta'daki özel peyzaj tasarımı ve çevre düzenlemesiyle ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

2 BİN 250 KONUT
2 bin 250 konuttan oluşan Soyak Siesta, farklı yaşam tarzlarına uygun daire seçenekleri, doğa dostu uygulamalar ve sosyal yaşamı renklendiren olanaklarla, kaliteli bir yaşamın kapılarını aralıyor.
Fonksiyonelliğin mimari estetikle birleştiği Soyak Siesta projesinde, üst düzey kalite en uygun ödeme koşullarıyla sunuluyor.

ORTAK ALANLAR
Soyak Siesta projesinin konumu,  İzmir  çevre yoluna direkt bağlantı olanağı, metro ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile daire sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştırıyor. Sosyal olanaklar açısından da zengin olan projede, spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler ile açık ve kapalı otoparklar bulunuyor.
Yeni Asır