TAB Gıda'nın Adana'daki gayrimenkulünün inşaatı Adakur İnşaat'ın!

TAB Gıda'nın Adana'daki gayrimenkulünün inşaatı Adakur İnşaat'ın! TAB Gıda'nın Adana'daki gayrimenkulünün inşaatı Adakur İnşaat'ın!

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yaptığı açıklamada Ata GYO'nun portföyünde bulunan Burger King olarak işletilmesi için kiraya verilen gayrimenkulün kaba inşaatı yapacak şirket seçildi. Burger King olarak işletilmesi amacıyla TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş'ne kiraya verilmek üzere portföye dahil edilen  Adana  Ceyhan'daki  gayrimenkulün hafriyat ve kaba inşaat işlerini Adakur Danışmanlık İnşaat yapacak. 

KAP Açıklaması:
Burger King olarak işletilmesi amacıyla TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş'ne kiraya verilmek üzere portföye dahil edilen Adana İli, Ceyhan ilçesi, Mithatpaşa Mah. 366 Ada 32 no.lu parselde kayıtlı gayrimenkulün hafriyat ve kaba inşaat işlerinin, 292.000.-TL + KDV bedel ile, 100. Yıl Mah. Fazlı Meto Bulvarı, N44/1 Ceyhan/Adana adresinde mukim ADAKUR DANIŞMANLIK İNŞAAT OTOMOTİV LOJİSTİK GÜVENLİK VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.'ne yaptırılmasına karar verilmiştir.