TEDAŞ'ın Çerkezköy'deki gayrimenkulüne 1 milyon 86 bin lira teklif geldi!

TEDAŞ'ın Çerkezköy'deki gayrimenkulüne 1 milyon 86 bin lira teklif geldi! TEDAŞ'ın Çerkezköy'deki gayrimenkulüne 1 milyon 86 bin lira teklif geldi!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB) internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesi, İstasyon Mahallesi'ndeki 3 bin 361,00 metrekarelik konut alanı imarlı gayrimenkule 1 milyon 86 bin lira ile en yüksek teklif verildi...

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!


Türkiye Elektrik Dağıtım AŞ'ye (TEDAŞ) ait bazı taşınmazların özelleştirme ihalesinde nihai pazarlık görüşmeleri yapıldı.


Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB) internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, TEDAŞ'a ait Mersin'in Yenişehir ilçesi, Menteş köyündeki 359 metrekarelik taşınmazın 33/359 metrekarelik hissesine en yüksek teklifi, 62 bin 500 lira ile Metin Yiğit verdi.


Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesi, İstasyon Mahallesi'ndeki 3 bin 361,00 metrekarelik konut alanı imarlı gayrimenkule  ise en yüksek teklif, 1 milyon 86 bin lira ile Gül Kardeşler Gıda ve Unlu Mamulleri Pazarlama Sanayi Ltd. Şti. tarafından sunuldu.


AA