Tekirdağ Muratlı yatırımları masaya yatırıldı!

Tekirdağ Muratlı yatırımları masaya yatırıldı!Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Muratlı'da hayata geçirilen yatırımları inceledi.


 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Muratlı'da gerçekleştirilen yatırımları inceleyerek vatandaşlarla görüştü.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, Başkan Kadir Albayrak Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Kepenekli - Gündüzlü arasındaki yolda yapılan sathi kaplama çalışması ile yapımı sürenYarı Olimpik Yüzme Havuzu inşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden konu ile ilgili bilgi aldı. Burada bir açıklama gerçekleştiren Başkan Albayrak, çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.

Başkan Kadir Albayrak incelemelerden sonra Kırkkepenekli Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyarette, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallede yapılan üst yapı çalışmaları ile bölgede yapılması planlanan yatırımlar ile görüş alışverişinde bulunuldu.