Temel Karamollaoğlu: Şehirlerin beton yığını haline gelmesini istemiyoruz!

Temel Karamollaoğlu: Şehirlerin beton yığını haline gelmesini istemiyoruz! Temel Karamollaoğlu: Şehirlerin beton yığını haline gelmesini istemiyoruz!

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, şehirlerin beton yığınları haline gelmesini istemediklerini ve kibir kulelerine izin vermeyeceklerini belirtti....Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Almanya'nın Leverkusen kentinde düzenlenen "Saadet 5. Avrupa Buluşması" etkinliğinde konuştu. Karamollaoğlu, gelecek yıl yapılacak yerel seçimlerde partisinin izleyeceği yol ve vaatleri anlattı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Karamollaoğlu, şehirlerin beton yığınları haline gelmesini istemediklerini ve kibir kulelerine izin vermeyeceklerini ifade etti. Karamollaoğlu, "Şehirlerde arsa rantını sadece arsa sahipleri kullanacak, buna da söz veriyorum. Onun için biz farklıyız. Kırsal alanda, köylerde ve inşallah yeri geldiği zaman da beldelerde, oraları şehrin sahip olduğu bütün imkanlara kavuşturmak için ayrı bir çaba sarf edeceğiz."dedi. 

10 soruda imarda yeni rant vergisi!