Terrace Mix Esenyurt'ta 139 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Terrace Mix Esenyurt'ta 139 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Firma: İnanlar İnşaat

Proje: Terrace Mix

İnanlar İnşaat tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Terrace Mix projesi 20 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Projede 1+1'den 3+1'e kadar daire tipleri yer alıyor.Daire tiplerinin stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandığı  Terrace Mix  projesinde daire büyüklükleri ise 34 metrekareden başlayıp 230 metrekareye kadar yükseliyor.


20 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Esenyurt Terrace Mix Konutları'nda sosyal kullanım alanları arasında projede açık ve kapalı havuzlar, yürüyüş yolu, güneşlenme terası, kapalı çocuk havuzu, kardiyo, çocuk oyun alanı,Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, otopark ve fitness gibi sosyal alanlar bulunuyor. 


İnanlar Terrace Mix Konutları'nda fiyatlar 139 bin TL'den başlangıç göstererek kata ve cepheye göre değişiyor. Projede Ağustos'tan itibaren 2 yıl aylık 750 TL kira garantisi veriliyor.


Terrace Mix ulaşım bilgisi kapsamında E-5'e 500 metre, Tem Bahçeşehir Gişeleri'ne 3 kilometre, Avcılar Deniz Otobüsü İskelesi'ne 6 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 10 kilometre ve  Marmaray Projesi'ne 17 kilometre mesafede konumlandırılıyor.


Terrace Mix iletişim 

Telefon: 444 20 02

Web Adresi: www.terracemix.com

Filiz SERT/Emlakkulisi.comprojeye sor