Timur Gayrimenkul 2015'te yurt dışına açılacak!

Timur Gayrimenkul 2015'te yurt dışına açılacak!Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, eylül ayında 115 bin 786 konut satışı gerçekleştiğini ve bu verinin tüm zamanların konut satış rekoru olarak kayıtlara geçtiğini belirtti...


KONUT sektörü, ekonomik büyümeye katkı sağlamaya devam ettiğini söyleyen Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, eylül ayında 115 bin 786 konut satışı gerçekleştiğini ve bu verinin tüm zamanların konut satış rekoru olarak kayıtlara geçtiğini belirtti. 2014 yılının, Türkiye'de markalı konut projelerinin öne çıktığı bir yıl olduğunu kaydeden Timur "2014 Nef için hızlı bir büyümenin gerçekleştiği bir yıl oldu. 18 proje hayata geçirdik. Topkapı'da, mülkiyeti Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları ile Anadolu Cam Sanayi'ne ait olan 1-30 bin metrekarelik arsa ortaklık tarafından geçen sene 320 milyon TL'ye satın alınmıştı. Oranın mülkiyeti yüzde 50 oranında bize geçti. 


HEDEF MERKEZİ LOKASY0N 

2015 yılında da merkezi lokasyonlar yine öncelikli yatırım bölgelerimiz olacak. Bu bölgelerde hedef kitlenin ihtiyaçları doğrultusunda yeni projeler hayata geçirmeyi planlıyoruz" dedi. 


Star Ek