TOKİ indirim kampanyası 2017 tüm detaylar!

TOKİ indirim kampanyası 2017 tüm detaylar!

TOKİ indirim kampanyası 2017 Eylül ayında başlayacak. İşte TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyasıyla ilgili merak edilen detaylar...2016 yılında 65 bin konut hayata geçiren  TOKİ  dar gelirli ve emekli vatandaşları konut sahibi yapmaya devam ediyor. 2017 yılı içerisinde 20 bin emekli vatandaşı ev sahibi yapmaya hazırlanan TOKİ, yüzde 20 indirim kampanyasına Eylül ayı içerisinde başlayacak.


TOKİ indirim kampanyası 2017 tüm detaylar

TOKİ'nin borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarının beklediği indirim kampanyasında borçlarını peşin ödeyeceklere yüzde 20 indirim imkanı sağlayacak. İndirim kampanyasında borcunu taksitlendirecek müşteriler için de taksit sayısı ve indirim oranı belirlenecek. 


Vadesi 12 ay ve daha az kalan projeler yüzde indirim kampanyasına dahil edilmeyecek. İndirim uygulaması kapsamına alınan projelerdeki konut ve iş yeri alıcılarının başvuru tarihi itibarıyla İdareye ödemekle yükümlü oldukları aidat, emlak vergisi gibi herhangi bir borçlarının da bulunmaması gerekiyor. Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.com