Toki Turkuaz Polsan’da zamdan önce son günler! 650 TL taksitle!

 Toki Turkuaz Polsan’da zamdan önce son günler! 650 TL taksitle! Toki Turkuaz Polsan’da zamdan önce son günler! 650 TL taksitle!

Ankara’nın yatırım merkezlerinin başında gelen Eskişehir yolu 29.km deki TOKİ Turkuaz Polsan Evleri’nde haziran sonunda zam var. Konut alacaklar acele edin!Gelen yoğun talep ile son 24 dairenin kaldığı proje de geri sayım başladı. Hem yatırım amaçlı hem de oturum amaçlı konut sahibi olmak isteyenlerin beklentilerini karşılayan proje  TOKİ  sağlamlığı ve güvencesi ile hızla satılıyor.

Yeşil alanları, çocuk oyun sahaları, otoparkları, çardakları ve insanın huzur bulacağı imar uygulamaları ile  Ankara  Eskişehir yolunda büyük beğeni toplayan Toki Turkuaz Polsan Evleri ulaşım kolaylığı ile yaşayan bir sitedir.

Toki Turkuaz Polsan evleri 10 bin peşin 650 TL taksitten başlayan ödemeler ile kira öder gibi ev sahibi yapmaktadır. Evleri’nin tamamı oturuma hazır olup peşin ödeme yapmak isteyenlere ise %30’ a varan indirim uygulamaktadır.


Kalan konutların fiyat bilgisi ve listesi için Turkuaz Vadisi Ofis iletişim: 0312 237 23 25 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

www.toki.gov.tr