TOKİ'de konut kazanamayanlar ücret iadesini ne zaman alacak?

TOKİ'de konut kazanamayanlar ücret iadesini ne zaman alacak? TOKİ'de konut kazanamayanlar ücret iadesini ne zaman alacak?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı kura çekilişlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Peki TOKİ'de konut kazanamayan ücret iadesini ne zaman alacak?
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın 50 bin sosyal konut kampanyası kapsamında Bartın Projesi hak sahipleri kura çekilişi belirleniyor. Sözcü gazetesinde yer alan habere göre, daha önceleri gerçekleştirilen İstanbul, Eskişehir, Isparta, Antalya Manavgat, Muğla Fethiye Karaçulha,  İzmir  ardından Çanakkale  TOKİ  kuraları ile binlerce vatandaş ev sahibi oldu. Peki TOKİ'de konut kazanamayan ücret iadesini ne zaman alacak?

TOKİ’DE KONUT KAZANAMAYAN ÜCRET İADESİNİ NE ZAMAN ALACAK?

Belirlenen tarihlerde gerçekleştirilen kuralar neticesinde hak sahibi olamayanlara yatırdıkları başvuru bedeli geri iade ediliyor. Kurada, asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, kura çekiliş tarihinden itibaren 2 (iki) iş günü sonrasında T.Halk Bankası yetkili şubelerinden geri alabiliyor.

 

TOKİ'den 5 bin lira peşinatla ev!

400 TL'den az taksitli TOKİ projeleri Temmuz 2019!

TOKİ'den 10 ilde kurasız satışla ev fırsatı!