Turkeybuild İzmir Fuarı 6-9 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek!

Turkeybuild İzmir Fuarı 6-9 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek! Turkeybuild İzmir Fuarı 6-9 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek!

27. Turkeybuild Ankara fuarında 28 bin 312 sektör temsilcisini ağırlayan Yapı Endüstri Merkezi (YEM) şimdi de İzmir'de düzenlenecek fuara odaklandı. 20. Yapı Fuarı-Turkeybuild İzmir 6-9 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek...

27. Turkeybuild  Ankara  fuarında 28 bin 312 sektör temsilcisini ağırlayan Yapı Endüstri Merkezi (YEM) şimdi de İzmir'de düzenlenecek fuara odaklandı. 20. Yapı Fuarı-Turkeybuild  İzmir  6-9 Kasım tarihleri arasında sektör profesyonellerini bir araya getirecek İzmir fuarında gelecekteki profesyoneller de ağırlanacak. YEM'in misafiri olarak davet edilen mimarlık ve mühendislik öğrencilerinden fuara yoğun ilgi olduğu kaydediliyor. 


19 bin 500 metrekare alanda 350'yi aşkın katlımcıyla kapılarını açacak olan fuarın ana temasını ise turizm oluşturacak. Turizm yapılarının yanı sıra yazlık konut yatırımları ve tadilat çalışmalarına yönelik binlerce ürün profesyonellerle buluşacak. 


Bugün Gazetesi