02 / 07 / 2022

Türkiye Finans'tan konut finansmanı paketi!

Türkiye Finans'tan konut finansmanı paketi!

Türkiye Finans, normalleşme dönemine girilmesiyle beraber İyi Kararlar Destek Paketi’ni hayata geçirdi.Türkiye Finans, normalleşme dönemine girilmesiyle beraber tüm bireysel müşterileri için yüzde 0,74’ten başlayan rekabetçi kar payı oranlarıyla İyi Kararlar Destek Paketi’ni sunuyor.

Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, ilk 3 ay ödemesiz olan finansman paketi, konut, taşıt ve ihtiyaç finansmanı olmak üzere 3 farklı alanda Türkiye Finans müşterilerinin ihtiyaçlarını da karşılıyor. Kampanya 30 Haziran 2020 tarihine kadar devam edecek.

Türkiye Finans, ülkemizin normalleşme dönemine girmesiyle beraber müşterilerinin toparlanma süreçlerine destek olmayı sürdürüyor. Bu kapsamda ülke ekonomisine ve müşterilerine yönelik destek paketlerini hayata geçiren Türkiye Finans, tüm bireysel müşterilere özel İyi Kararlar Destek Paketi sunuyor. Yüzde 0,74’ten başlayan rekabetçi kar payı oranlarıyla ilk 3 ay ödemesiz olarak oluşturulan paket, konut, taşıt ve ihtiyaç finansmanı olmak üzere 3 farklı alanda finansman çözümleri de sunuyor.

Paket içerisinde, 0,74’ten başlayan kar payı oranları ile 120 aya varan vade seçenekleriyle konut finansmanı, tüm vade seçeneklerinde yüzde 0,84’ten başlayan kar payı oranı ile taşıt ve yüzde 0,89’dan başlayan kar payı oranı ile ihtiyaç finansmanı çözümleri bulunuyor. Kampanya, 30 Haziran 2020  tarihine kadar devam edecek.

Türkiye Finans tan konut finansmanı paketi!

Açıklamada görüşleri yer alan Türkiye Finans Katılım Bankası Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı M. Necati Özdeniz, salgının ekonomiye olan etkilerini hafifletmek için normalleşme döneminde de ülkemizin ve müşterilerin yanında olmaya devam ettiklerini dile getirerek, şöyle konuştu:

"Bankamız, salgın sürecinde olduğu gibi normalleşme döneminde de ülkemize destek olmaya devam ediyor. Pek çok müşterimiz salgın nedeniyle ekonomik zorluklar yaşadı ve şimdi bu sürecin yaralarını sarıyor. Ülke olarak evde kaldığımız bu süreçte ihtiyaçlarımızı düşünecek ve farkına varacak zamanımız oldu. Hayata Katılım Bankası Türkiye Finans olarak müşterilerimizin bir an önce normalleşme sürecine adapte olmalarına ve düşünüp planladıkları ihtiyaçlarına yönelik aldıkları kararları hayata geçirmelerine destek olmak istiyoruz. Bu nedenle salgın döneminde olduğu gibi bugün de onların hayata katılmalarını kolaylaştıracak kampanyalarımızı sürdürmeye ve devam edeceğiz."