Türkiye’nin en çok konut satışı yapan şirketi MESA oldu!

Türkiye’nin en çok konut satışı yapan şirketi MESA oldu! Türkiye’nin en çok konut satışı yapan şirketi MESA oldu!

Capital ve Ekonomist Dergileri tarafından yapılan Real Estate Stars 2018 Ödülleri kapsamında MESA “2017 Yılında Türkiye’nin (Adet Bazında) En Çok Konut Satışı Yapan Şirketleri” kategorisinde 1. oldu.          
Sektörün önde gelen iş örgütleri Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği ve Türkiye Müteahhitler Birliği’nin destekleriyle gerçekleştirilen Real Estate Stars - Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri Ödül Töreni, gayrimenkul sektörünün zirvesini de bir araya getirdi. Bu yıl 3’üncüsü yapılan törende 7 ayrı kategoride ilk 10’a girmeyi başaran şirketlere ödülleri verildi. 15 büyük markalı gayrimenkul üreticisi ödül aldı. Mesa ayrıca 3 ayrı dalda, “2017 Yılında Türkiye’nin En Çok Konut Üreten Şirketleri”, “2018 Yılında Türkiye’nin En Çok Proje Yürüten Şirketleri” ve “2017 Yılında Türkiye’nin (Ciro Bazında) En Çok Konut Satışı Yapan Şirketleri” kategorilerinde de ödül almaya hak kazandı. 

MESA adına ödül törenine katılan Mesa Mesken Genel Müdür Yardımcısı Cem Ergüven MESA’nın aldığı birinciliğe ilişkin olarak, “Kalitede standartları belirleyen referans bir şirket olmanın gururunu yaşıyoruz. Böyle bir ödül almak bizi mutlu ettiği kadar, cesaretlendiriyor da. Bu cesaretle, Türk insanını yüksek kaliteli yaşam alanları ile buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.