TURYAP İngiltere emlak piyasasında!

TURYAP İngiltere emlak piyasasında! TURYAP İngiltere emlak piyasasında!

Türkiye’de ilk kez franchising sistemini kuran Turyap, busene 33. yaşını dolduruyor.  Yurt içi ve yurt dışında 300’ü aşkın temsilcilik ağı bulunan firma 2018 itibariyle yurtdışı yatırımlarına da ağırlık veriyor. KKTC, ABD, Azerbaycan, Hollanda, İspanya, Romanya ve Yunanistan’da temsilcilikleri bulunan firma Birleşik Krallık genelinde yaptığı master franchise anlaşması ile İngiltere emlak sektörüne iddialı bir giriş yapıyor. 
 
Londra Wood Green bölgesinde açılacak olan yeni temsilciliğin yanı sıra Ekim 2018’den itibaren faaliyete başlayacak olan TURYAP Birleşik Krallık Master Franchise Temsilciliği,  Birleşik Krallık Bölgesinde Turyap Temsilciliklerinin açılması ve hızlı bir şekilde operasyona geçilmesi konusunda Türkiye’de bulunan firmanın merkezi ile koordineli çalışmalarda yapacak. 
 
Turyap Yurtdışı Franchise yetkilisi Eda Özcan yaşanan gelişmeler için; TURYAP Ailesi olarak Türk Bayrağını ve Turyap markasını yurtdışında başarı ile temsil etmenin gururunu taşıyoruz, bu gelişme ile artık İngiltere’de markamızın temsilcisi olmak isteyenlere daha hızlı ve konforluhizmet verebileceğiz. Önümüzdeki dönem için körfez ülkeleri de hedefimizde.Gayrimenkul yatırımı dünyanın her yerinde çok büyük değer taşıyor ve herkesgüvenle yatırım yapmayı hak ediyor dedi.