TURYAP İngiltere emlak piyasası

TURYAP İngiltere emlak piyasası

Türkiye’de ilk kez franchising sistemini kuran Turyap, busene 33. yaşını dolduruyor.  Yurt içi ve yurt dışında 300’ü aşkın temsilcilik ağı bulunan firma 2018 itibariyle yurtdışı yatırımlarına da ağırlık veriyor. 

TURYAP, Büyükyalı temsilciliğini hizmete açtı!

Türkiye'nin lider emlak pazarlama markalarından TURYAP, Zeytinburnu Büyükyalı temsilciliğini hizmete açtı.

Tepe Emlak'ın Bilkent Center'ına 'En İyi Alışveriş Merkezi Renovasyonu' ödülü!

Tepe Emlak Yatırım'ın yönetiminde yenilenip birkaç markayı bünyesine dahil eden Bilkent Center, İngiltere'nin en saygın küresel dergilerinden Retail and Leisure International tarafından ödülün sahibi oldu.

Evini satışa çıkaran Adnan Şen, İngiltere’de de gündem oldu!

Los Angeles’taki evini 75 milyon dolara satışa sunan Adnan Şen, ABD’den sonra İngiltere’de de gündem oldu. Yabancı basın, Türk işadamının başarılı bir emlak kralı olacağını kaleme aldı...

İngiltere'de emlak sektörüne can verecek uygulama!

İngiltere Maliye Bakanı Rishi Sunak ülkenin ekonomik darboğazdan toparlanması için ev sahibi olmak isteyenlerin damga vergisinden muaf tutulmasını içeren bir tasarı hazırladı.

İngiltere’de 2020 Ocak ayında konut fiyatları arttı!

İngiltere‘de yer alan emlak internet sitesi Rightmove’un verileri incelenerek 2020 Ocak ayında konut fiyatları geçen yıllara göre yükseldiği açıklandı. Bunun sebebi Aralık ayında yapılan seçimlerde Muhafazakarlar'ın kazanmasının ardından güvenin yükselmesi gösteriliyor.

Turyap Şehr-i Bağcılar'daki 1201 daire ve 22 ticari alanı satıyor!

Bağcılar Belediyesi ve Belediye İştiraki Başak A.Ş tarafından hayata geçirilen Şehr-i Bağcılar projesi Türkiye’nin emlak pazarlama şirketi olan Turyap tarafından satılıyor. Projede 60 aya varan vade fırsatı sunuluyor.

Emlak satışında durmak yok, yeni çözümler var!

Konut satışlarının neredeyse durma noktasına geldiği dönemde emlak pazarlama şirketi Turyap, uygun fiyatlı gayrimenkullerden oluşan Teklif Alma Toplantısı düzenledi. Emlak sektörü durgun günlerini yaşarken, bu toplantıda evleri almak için yarış vardı.

TURYAP'tan 500 TL katılımla emlak festivali!

Turyap, 13. Gayrimenkul Fuarı Arap-Türk Zirvesi’nin ikinci günü 24 Mart 2019 Pazar saat 14:00’te Hilton Convention Center’da site içinde sıfır daire, ofis, villa, arsa, ada ve okuldan oluşan gayrimenkullere yönelik “Teklif Alma Toplantısı” gerçekleştirecek. 

Avrupalı Türkler ev alırken kandırılırsa zararı Turyap karşılıyor!

Türkiye’nin en büyük emlak zincirine sahip firması Turyap, Almanya’nın Düsseldorf kentinde 8-10 Şubat’ta gerçekleştirilen  ‘Evim Türkiye Fuarı’na katıldı

Turyap, Avrupa'da büyümeye devam ediyor!

TURYAP, İngiltere’nin başkenti Londra’nın merkezi konumundaki Bloomsbury  ve Wood Green’in Lordship Lane üzerinde açılan yeni temsilcilikleri öncesi bir gece gerçekleştirdi. 

TURYAP iki temsilcilikle İngiltere emlak piyasasında!

Türkiye’de ilk kez franchising sistemi kuran TURYAP, İngiltere’nin başkenti Londra'nın Bloomsbury ve Wood Green bölgesinde bugün iki temsilcilik açtı. TURYAP, İngiltere emlak piyasasına hızlı bir giriş yaptı.

Foxtons Emlak Acentesi İngiltere'deki 6 şubesini kapattı!

Foxtons Emlak Acentesi, İngiltere'deki Brexit belirsizliği ve fiyatlar ile vergilerin yüksek olmasını gerekçe göstererek 6 şubesini kapattığını açıkladı.

Turyap'tan master franchise atağı!

Turyap, Türkiye’de franchise sistemini başlattı. Son iki yılda ABD, İngiltere , Yunanistan, Romanya, Azerbaycan, KKTC, İspanya, Hollanda’ya temsilcilik açan şirket Birleşik Krallık’ta Master Franchise açıyor.

TURYAP İngiltere emlak piyasası

TURYAP İngiltere emlak piyasası TURYAP İngiltere emlak piyasası

KKTC, ABD, Azerbaycan, Hollanda, İspanya, Romanya ve Yunanistan’da temsilcilikleri bulunan firma Birleşik Krallık genelinde yaptığı master franchise anlaşması ile İngiltere emlak sektörüne iddialı bir giriş yapıyor. 
 
Londra Wood Green bölgesinde açılacak olan yeni temsilciliğin yanı sıra Ekim 2018’den itibaren faaliyete başlayacak olan TURYAP Birleşik Krallık Master Franchise Temsilciliği,  Birleşik Krallık Bölgesinde Turyap Temsilciliklerinin açılması ve hızlı bir şekilde operasyona geçilmesi konusunda Türkiye’de bulunan firmanın merkezi ile koordineli çalışmalarda yapacak. 
 
Turyap Yurtdışı Franchise yetkilisi Eda Özcan yaşanan gelişmeler için; TURYAP Ailesi olarak Türk Bayrağını ve Turyap markasını yurtdışında başarı ile temsil etmenin gururunu taşıyoruz, bu gelişme ile artık İngiltere’de markamızın temsilcisi olmak isteyenlere daha hızlı ve konforluhizmet verebileceğiz. Önümüzdeki dönem için körfez ülkeleri de hedefimizde.Gayrimenkul yatırımı dünyanın her...