TURYAP, Büyükyalı temsilciliğini hizmete açtı!

TURYAP, Büyükyalı temsilciliğini hizmete açtı!

Türkiye'nin lider emlak pazarlama markalarından TURYAP, Zeytinburnu Büyükyalı temsilciliğini hizmete açtı.


Türkiye'de franchise sisteminin öncüsü olan köklü emlak firması, Zeytinburnu’nda yer alan Büyükyalı İstanbul projesindeki yeni temsilciliğini hizmete açtı. 

Temsilcilik için yapılan törende, TURYAP Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay kurdeleyi keserek açılışı yaptı. Açılışta konuşan Sarıbay, “Türkiye’nin ilk emlak şirketi olarak, 35 yıldır hem yurt içinde hem yurt dışında faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

TURYAP, Büyükyalı temsilciliğini hizmete açtı!
Bugün yeni bir temsilciliğimizin daha açılış merasiminde bulunarak, mutluluğuna ortak olduk. Büyükyalı temsilciliğimizin güzel işler çıkaracağına inanıyorum ve hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Sarıbay'ın ardından konuşma yapan, TURYAP Büyükyalı Koordinatörü Atasev Dereli ise, Büyükyalı İstanbul’un bölgedeki en nitelikli proje olmasını vurgulayarak “Avrupa Yakasının en değerli lokasyonlarından olan Zeytinburnu’nda inşa edilen Büyükyalı İstanbul, sosyal yaşam alanları, binaların kültürümüze uygun yapısıyla göz dolduruyor.

TURYAP, Büyükyalı temsilciliğini hizmete açtı!


Projeyi tercih etmemizin en önemli unsurlarından biri de 19. Yüzyıla ait Fabrika-i Hümâyûn kompleksinin yer aldığı, 1845’lerden itibaren bölgede inşa edilen tarihi yapıları içinde barındırması. Konut, ofis ve ticari birimlerden oluşan Büyükyalı İstanbul, toplamda 111 dönüm alanda inşa ediliyor. TURYAP Büyükyalı olarak, projenin ikinci el satın alma ve kiralamalarında tek yetkili emlak ofisiyiz. Projenin inşaat çalışmaları tamamlanmadan, ciddi oranda prim yapmış durumda. Pandemi süreci olmasına rağmen satışlar iyi gidiyor, kiralama talepleri çok fazla ve müşteri seçiyoruz diyebilirim” ifadelerini kullandı.

Turyap arabuluculu ofisler kiralayacak!