Ulak Group lansman ve fuar turunu tamamladı!

Ulak Group lansman ve fuar turunu tamamladı! Ulak Group lansman ve fuar turunu tamamladı!

Uluslararası gayrimenkul sektöründe hizmet veren Türkiye’nin lider şirketlerinden Ulak Group Gayrimenkul Şirketler Topluluğu, Kasım ve Aralık tarihleri arasında Katar başta olmak üzere Rusya, Kuveyt, Azerbaycan’da lansman ve fuar turunu tamamladı.Uluslararası gayrimenkul sektöründe hizmet veren Türkiye’nin lider şirketlerinden Ulak Group Gayrimenkul Şirketler Topluluğu, Kasım ve Aralık tarihleri arasında Katar başta olmak üzere Rusya, Kuveyt, Azerbaycan’da lansman ve fuar turunu tamamladı. Uluslararası gayrimenkul sektöründe hizmet veren ve Türkiye’nin pek çok bölgesinde şubesi bulunan, yatırım ürünleriyle sektör liderlerinden biri olan Ulak Group, Kasım – Aralık tarihleri arasında bir ilki imza atarak kendi organizasyonunu üstlendiği Katar –Doha lansmanını gerçekleştirdi. Katılımcı olarak yer aldığı fuarlarda ise geniş yatırımcı kitlelerine ulaşarak 2015 yılının fuar ve lansman turunu tamamladı. 


Kasım Ayında Ulak Group Rusya ve Katar’ı Fethetti!


Ulak Group, ilk olarak 13 – 14 Kasım tarihlerinde Rusya-Moskova’da The 25th Moscow International Property Show’da katılımcı olarak yer aldı. Fuarda yoğun ilgi ile karşılanan Ulak Group, İstanbul, Antalya ve  İzmir  bölgelerinde bulunan proje portföyünü Rus yatırımcıların beğenisine sundu. Ulak Group, 16-19 Kasım tarihleri arasında Katar – Doha Sheraton Hotel’de kendi düzenlemiş olduğu ‘Ulak Group Turkish Property Show / Doha’ ile Katarlı yatırımcılarla bir araya geldi Seçkin konut projesi ve 300’ü aşkın ticari gayrimenkul ürününü kendi organize ettiği fuarda Katarlı ziyaretçileriyle buluşturdu. Katarlıların yoğun ilgi gösterdiği ‘Ulak Group Turkish Property Show / Doha’ sonrasında da katılımcılardan gelen yoğun ilgi ve talep üzerine, müşterilerle B2B görüşmeler yaparak proje ve ürünlerin sunumlarını gerçekleşti. Katar’da ilk defa bir Türk gayrimenkul şirketinin, kendi projeleri ile böyle büyük bir organizasyon gerçekleştirmiş olması Katar ve diğer ülke basınının da oldukça ilgisini çekerken, fuar süresi boyunca basın mensupları ile röportajlar ve söyleşiler gerçekleştirildi. Doha Ticaret Müşaviri Mustafa Güleç’in de ziyaret ettiği ve fuarın son günü yapılan toplantı ile Katarlı basın mensupları ile bir araya gelindi. 4 gün fuar ve 10 gün B2B görüşmelerle turun ilk ayağını tamamlayan Ulak Group, Türk projelerinin tanıtımları ve satışlarının yanı sıra, Türkiye’nin tanıtımında da etkin bir rol oynadı.


Aralık Ayında Kuveyt ve Azerbaycan’da Büyük Buluşma Gerçekleşti


Ulak Group, 17-19 Aralık tarihleri arasında, Bakü Expo Center’da düzenlenen RecExpo Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarında A 05 numaralı stantta, Azeri yatırımcılarla buluştu. Azeri yatırımcıları standında ağırlayan Ulak Group, İstanbul ve Antalya başta olmak üzere Bodrum, İzmir’de bulunan seçkin ürün portföyü ile ziyaretçilerin gözdesi haline geldi. Basının yoğun ilgisini çeken stantta, Ulak Group Ticari Yatırımlar Direktörü Kağan Bahçekapılı, CBS,  AA ve TRT Azerbaycan ile röportaj yaparak sektörü değerlendirdi.14-19 Aralık Tarihleri arasında Kuveyt, The Elite Real Estate Exhibition’a katıldı. İstanbul, Bursa, Trabzon, Kuşadası, Bodrum’da bulunan 16 farklı proje, arsa ve villa portföyü ile Kuveytli yatırımcılarla buluştu. Kuwait International Fairground Hall 8’de gerçekleşen ve 6 gün süren fuar boyunca Kuveytli ziyaretçilerine projelerini ve Türkiye’yi tanıttı. Kuveyt basının sıkça ziyaret ettiği stantta satış ekibi ile çeşitli röportajlar gerçekleştirildi.