Ünlülere komşu olmak için milyonlar veriyorlar!

Ünlülere komşu olmak için milyonlar veriyorlar!

Ev sahibi olurken evin konumu, oda sayısı, yapının yaşı, otoparkı, sosyal imkânlarının dışında ünlülere komşu olabilmek için milyonlar harcıyor.


Ev sahibi olurken evin konumu, oda sayısı, yapının yaşı, otoparkı, sosyal fırsatlarıyla ilgi çeken birçok konu bulunuyor. Ancak bazı insanlar bunlarla beraber komşularını da önemsiyor ve ünlülere komşu olabilmek için milyonlar harcıyor.

‘Ev alma komşu al’

Lüks Emlak Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, “Ünlülerle komşu olmak isteyen birçok müşterimiz oluyor. Aynı sitede, apartmanda yaşamak ya da villalarına yakın olmak istiyorlar. Ev alma komşu al sözünü gerçeğe dönüştürüyorlar ve evden daha çok komşularını önemsiyorlar” diye konuştu. 

Değeri artıyor

Ünlü isimlerin yaşadığı bölgelerde ev fiyatları ve kiralarının yükseldiğini söyleyen Başaran, “Bu evlere ilgi büyük oluyor. Sanat, cemiyet, iş dünyasından isimlerin semtlerinde ev istiyorlar. Hatta mülk sahiplerine bu evler için değerinin üstünde ücretler teklif ediyorlar” dedi.

Ünlülerin hayranları, özellikle havuz, spor salonu, bahçe gibi ortak alanlarda tanışabilme umuduyla bu evleri seçiyor. 

En çok Tarkan soruluyor

En çok sorulan isimlerin başında koronavirüs tedbiri alarak Almanya Köln sınırı Alzey kasabasında 3 milyon TL'ye lüks villa satın alıp orada yaşayan Tarkan, Kanlıca’da yalıda oturan Sezen Aksu, Acarkent’te bulunan Demet Akalın, Bahçeköy'de bulunan ultra lüks villasıyla Ajda Pekkan ve Ulus’ta oturan Murat Boz, Beykoz Konaklarında oturan Sibel Can ve Ferhat Göçer de geliyor.

Yine Acun Ilıcalı, Gülben Ergen, Burak Özçivit, Fahriye Evcen çifti, Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy da en çok merak ediliyor. 

Diğer taraftan boğazda özel tekne turları düzenleyerek kim hangi yalıda oturuyor diye geziler bile yapılıyor.

Ünlülerin merak edilen evleri!

Ünlülerin milyon liralık lüks evleri!