Uptown İncek eğitim kurumlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor!

Uptown İncek eğitim kurumlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor!Ankara'da hayata geçirilen Uptown İncek konutlarında, “town” konsepti ile kendilerini spordan sanata çok sayıda alanda geliştirme olanağı bulan çocuklar, hemen yanı başlarındaki kaliteli eğitim kurumları ile yeni sınav sisteminin de en şanslıları oldu.
Ankara’nın en seçkin eğitim kurumlarından TED Koleji’nin kapı komşusu olan, İncek Okyanus Koleji, Maya Koleji, Bahçeşehir Okulları, Doğa Okulları ve Nesibe Aydın Okulları gibi kaliteli eğitim kurumlarına yakın mesafede bulunan Uptown İncek sakinleri, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın “öğrencilerin evlerine en yakın okullara yerleştirileceği” açıklamasını memnuniyetle karşıladı. 
 


Birbirinden başarılı eğitim kurumlarının hemen çevresinde yer aldığı  Ankara  Uptown İncek Konutları’nda okula gitmek için serviste onlarca kilometre yol kat etmek, dolayısıyla da zaman kaybetmek zorunda kalmayan, bu zamanı konutlarındaki town konseptlerini kendilerini geliştirmeye ayıran çocuklar, şimdi konum avantajını kullanarak hayallerindeki okula daha kolay yerleşebilecek.

 


6 blok ve 226 ünitenin yer aldığı projede, bölgenin genel ihtiyacı göz önünde bulundurularak kurgulanan 1 oda 1 salon loft dairelerden, 5 oda 1 salon ve özel teraslı dublekslere uzanan farklı büyüklükte konut seçenekleri sunuluyor.

 


Zengin sosyal donatı alanlarının yer aldığı Uptown İncek’te çocuklar, minitown oyun parkı ile eğlenceyi zirvede yaşarken, gymtown kapalı yüzme havuzu, kapalı basketbol sahası ve squash alanı ile günün en güzel vakitlerini bu sosyal tesislerde geçiriyorlar.

 

Web: http://www.uptownincek.com/
Telefon: 0 312 483 55 55