Üsküdar'a dev sosyal tesis!

Üsküdar'a dev sosyal tesis!Üsküdar Belediyesi'nin Selamiali Mahallesi’nde hayata geçirdiği dev sosyal tesisin inşaatı son sürat devam ediyor.Üsküdar Selamiali Mahallesi’nde hayata geçirilen dev sosyal tesisin inşaatı tam gaz devam ediyor.


Selamiali Sosyal Tesisleri'nin inşaatı tamamlandığında; 600 kişilik düğün salonu, çok amaçlı spor salonu, 75 araçlık otopark, 15 Temmuz Şehitler Anıtı, tören alanı ve meydanı ile Selamiali Mahallesi’ne birçok alanda hizmet sağlamış olacak.


Konu hakkında açıklama yapan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ‘’ Üsküdarımızın her mahallesinde o mahallenin ihtiyaçlarına göre projeler gerçekleştirdik. Bu projemiz çok özel, İstanbul’da Türkiye’de böyle özgün proje yok. Bu projemizin içerisinde, çok güzel bir kapalı spor tesisi, otopark ve Roman kardeşlerimiz için olmazsa olmaz düğün salonu olacak. Hayırlı uğurlu olsun. Roman kardeşlerimiz artık sokakta düğün yapmak zorunda kalmayacak. İstedikleri gibi düğünlerini yapacaklar. Aynı zamanda bu mahallemiz 15 Temmuz gazisidir. Bu yüzden mahallemize anıt yapacağız. Bu güzel mahallemiz her geçen gün daha da güzelleşiyor ve  devam edecek’’ diye konuştu.


Üsküdar Belediyesi