Çukurova Balkon

Utopia World Hotel satılıyor!

Utopia World Hotel satılıyor! Utopia World Hotel satılıyor!

Alanya'daki Utopya Turizm'e ait Utopia World Hotel satılıyor,  ATG Anex Tourizm Grubuna kiralanması planlanan otel için 4 ay sonra alınan karar doğrultusunda satış süreci başlatıldı.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Selectum Hotel Belek, Asteria Belek, Fastasia Hotel Çamyuva, WOW Bodrum ve Art Hotel ile bünyesinde 5 otel barındıran ATG Anex Tourism Group, Antalya Alanya'daki Utopya Turizm'e ait Utopia World Hotel için de harekete geçti.

2018'DE ÖN SÖZLEŞME İMZALANMIŞTI

Yeni Şafak gazetesinde yer alan habere göre, ATG Anex Tourism Grup'a bağlı Adalı Otelcilik Turizm Ticaret A.Ş. ile Utopya Turizm arasında 2018 yılı Aralık ayında Alanya'daki 5 yıldızlı Utopia World Hotel' in satılmasına veya kiralanmasına yönelik "Satın Alma Opsiyonlu Kiralama Ön Sözleşmesi" imzalanmıştı.

4 AY SONRA SATIN ALMA KARARI

İki şirket arasında 4 ay içerisinde karşılıklı olarak yapılan çok sayıda görüşmeden sonra Utopia World Hotel'in kiralanması yerine satın alınması kararlaştırıldı.

559 ODASI VAR

Syedra antik kentinin, yakınında 2007'de inşa edilen tesis 559 odanın yanı sıra toplamda 312 adet villa/bina mevcut.. 105 bin metrekare arazi üzerine kurulan komplekste 15 bin metrekare Aqua park ve mavi bayraklı özel plaj da bulunuyor.