02 / 12 / 2022

Uzman isim rakam verdi: Gümüş fiyatları 6 ay sonra bu kadar olacak! Gümüşte son dakika

Uzman isim rakam verdi: Gümüş fiyatları 6 ay sonra bu kadar olacak! Gümüşte son dakika

Yatırımcılar gümüş fiyatlarını  takip ediyor. Gümüş 2022 senesinde kötü bir yıl geçirirken; bundan sonraki seyrinin nasıl olacağı merak ediliyor. Uzmanlardan gümüş fiyatlarında 6 ay sonrası için fiyat geldi...GÜMÜŞ FİYATLARINDA SON DAKİKA

Gümüşün ons fiyatı bugün 20,63 dolardan değerleniyor. Gümüş gram altış fiyatı ise uıgün 11,888 lira, satış fiyatı ise 12,401 liradan  güne başladı.

Şu sırlar gümüş fiyatları alış 11,707 TL, satış fiyataı ise 12,224 TL seviyesinde değerleniyor.

Gümüşün  ons fiyatı ise 20,31 dolardan işlem görüyor.

Yastık altındaki altınlarınız için yeni dönem: Altın ve dolar düşse de önemli değil

Altın için çarşamba ve perşembe alarmı! Altında dananın kuyruğu kopacak! Hiç yanıltmadı! O günlerde altın fiyatlarıSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön