01 / 10 / 2022

Uzman isim rakam verdi: Gümüş fiyatları 6 ay sonra bu kadar olacak! Gümüşte son dakika

Uzman isim rakam verdi: Gümüş fiyatları 6 ay sonra bu kadar olacak! Gümüşte son dakika

Yatırımcılar gümüş fiyatlarını  takip ediyor. Gümüş 2022 senesinde kötü bir yıl geçirirken; bundan sonraki seyrinin nasıl olacağı merak ediliyor. Uzmanlardan gümüş fiyatlarında 6 ay sonrası için fiyat geldi...Gümüş fiyatları için bu sene kötü  bir yıl olurken bundan sonraki seyrinin nasıl olacağı milyonlarca kişi tarafından merak ediliyor. 

Gümüş fiyatları yurt içi piyasalarda 10 lira ve 12 lira seviyelerine ulaştı. Pakat ons gümş fiyatı dünya genelinde en düşük zamanını geçirdi. Peki gümüş fiyatları ne olacak? Gümüş yükselecek mi? Gümüş fiyatları bugün ne akadar oldu? Gümüş yükselir mi yoksa düşer mi?

Altın ile birlikte son zamanlarda sık sık gündeme gelen gümüş fiyatları yurt içi piyasalarda 12 lira seviyelerine kadar yükseldi. Gümüşü olanlar ya da gümüş almak isteyen vatandaşlar bugün gümüş fiyatlarındaki son durumu araştırıken öte yandan gümüş fiyatlarının ne kadar olacağını merak ediyor. Uzman isimn gümüşl fiyatları için rakam verdi...

Peki, gümüş fiyatlarında son durum ne? Gümüş bugün ne kadar oldu? İşte 15 Ağustos 2022 son dakika gümüş fiyatları...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön