Vadişehir Başakşehir fiyat!

Vadişehir Başakşehir fiyat!


Firma: Irmak Group - Çolakoğlu Yapı - Bordo Yapı-İntes Yapı

Proje: Vadişehir


Vadişehir Başakşehir fiyat listesi daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. 50 bin metrekarelik alanda hayata geçirilen projede 650 adet konut ile birlikte 60 adet ticari ünite bulunuyor.


İlk etap teslimlerinin Nisan 2017 tarihinde gerçekleşeceği Vadişehir Başakşehir Residence'de konutlar 127 ile 216 metrekare arasında değişen büyüklükte dizayn edildi. 


Vadişehir Başakşehir fiyat listesi konutların cephelerine göre farklılık gösteriyor. Proje Irmak Group, Çolakoğlu Group, Bordo Yapı ve İntes Yapı imzası ile yükseliyor. 


550 milyon lira yatırım bedeliyle İstanbul Başakşehir'de inşa edilen Vadişehir Konutları 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı. 


Başakşehir Vadişehir'de 650 tane daire ve 60 tane ticari birim yer alıyor. Projede yüzde 30 peşinatta, kalan kısım için 48 ay vade farksız firma bünyesinde taksit yapılıyor. 


Vadişehir Başakşehir fiyat!


Toplam arsa alanı 50 bin metrekare olarak belirlenen Vadişehir Rezidans'ta satış fiyatları 496 bin TL'den başlıyor. Projede  fitness center, koşu alanları, hobi odası, yürüyüş yolları, yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanları, Türk hamamı ve kreş gibi sosyal alanlara yer veriliyor.


Adres: Başakşehir 1. Kısım Sabahattin Zaim Caddesi 810/1 - Başakşehir / İSTANBUL


Başakşehir Vadişehir iletişim

Telefon: 0212 415 41 41

Web: http://www.vadisehir.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com