Vadistanbul'a büyük ilgi!

Vadistanbul'a büyük ilgi!Vadistanbul'un konutlardan oluşan Teras etabında hemen teslim son daireler satışta. Projenin ofis, AVM, alışveriş caddesi ve otelden oluşan Bulvar etabına ise yabancı firmalardan talep var


İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve Invest İnşaat ortaklığıyla inşa edilen Vadistanbul'un konutlardan oluşan Teras etabında hemen teslim son daireler satışta bulunuyor. Projenin ofis, AVM, alışveriş caddesi ve 5 yıldızlı otelden oluşan Bulvar etabına ise uluslararası alanda faaliyet gösteren firmalardan yoğun talep geliyor. 


Türk inşaat sektörünün en büyük projeleri arasında yer alan Vadistanbul'un, 17 ayda tamamlanan 250 bin metrekarelik Teras etabında yaşam başladı. Hemen teslim olarak satışa sunulan son daireler 590 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcı bulurken, Bulvar etabında da bağımsız ofisler ve ofis blokları hızla sahiplerini buluyor. 


Projenin kalbi Bulvar


Vadistanbul'un dikkatleri üzerine çeken Bulvar etabı, lanse edildiği Şubat ayından bugüne dek ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi odağı oldu. Kısa sürede uluslararası alanda faaliyet gösteren firmaların yatırımlarını yönlendirdiği bir proje haline gelen Vadistanbul Bulvar, İstanbul'un en hareketli iş ve alışveriş merkezlerinden biri haline gelecek. Tüm fonksiyonları birbirine çapraz kıymet oluşturacak şekilde dizayn edilen Bulvar, ayrıca yatay düzlemde her türlü yaşam fonksiyonlarını içinde barındıran ilk ve tek karma proje olarak öne çıkıyor. Satışların hızla devam ettiği Vadistanbul Bulvar'da ofisler ortalama 4 bin dolardan alıcı buluyor. Bulvar etabının teslim tarihi Mayıs 2016 olarak planlanıyor. Projenin kalbi konumundaki Bulvar etabı bünyesinde; yüksek donatılı ofis alanları, alışveriş merkezi, cadde mağazaları ve otelleri barındırıyor. 


3 bin konut yer alıyor


EVYAP Holdinge ait arsa üzerinde konumlandırılan Vadistanbul, inşa edildiği bölgenin tüm çehresini değiştirecek. Maslak'ın devamı niteliğinde planlanan Ayazağa'da konumlandırılan Vadistanbul, Belgrad ormanlarıyla çevrili bir alan içinde konumlanıyor. 


Vadistanbul, 1 milyon 250 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. 3 parselde toplam 424 bin metrekarelik alanda geliştirilen Vadistanbul'da; 3 bin konut, 96 bin 500 metrekarelik alışveriş merkezi, ve 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan cadde mağazaları, restoranlar, 275 bin metrekare ofis alanı ile 5 yıldızlı otel bulunacak. 


Tapular hazır


Projedeki 1+1'den 5+1 dublekse kadar değişen daire tipleri 80 - 90 metrekare ile 305 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Kat mülkiyet tapularının da hemen verildiği projede 120 aya kadar yüzde 0.87'den başlayan faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor. 


Vatan