Vadistanbul'da son daireler satışta!

Vadistanbul'da son daireler satışta!Vadistanbul'da; 3 bin konut, 70 bin metrekarelik alışveriş merkezi ve 29 bin metrekarelik cadde mağazaları, restoranlar, 180 bin metrekare ofis alanı ile 5 yıldızlı oteller bulunacak.


ARTAŞ İnşaat, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu İnşaat ortaklığıyla inşa edilen Vadistanbul'un ilk etabında teslimler tamamlanmak üzere. Yaşamın başladığı, yüzde 84'ünün sahiplerini bulduğu bin 111 konuttan oluşan ilk etapta, hemen teslim olarak son daireler de satışa sunuldu, istanbul Ayazağa'da konumlanan projede, dairelerin fiyatları 575 bin TL'den başlıyor. 

+ l'den 5+1 dublekse kadar farklı tiplerdeki dairelerin büyüklükleri, 80 ile 305 metrekare arasında değişiyor. Kat mülkiyet tapularının da hemen verildiği projede, 120 aya kadar yüzde 0.86'dan başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanılabiliyor. 


3 BİN KONUT VAR 


424 bin metrekarelik alanda 3 etapta geliştirilen Vadistanbul'da; 3 bin konut, 70 bin metrekarelik alışveriş merkezi ve 29 bin metrekarelik cadde mağazaları, restoranlar, 180 bin metrekare ofis alanı ile 5 yıldızlı oteller bulunacak. 


Takvim