Piyalepaşa İstanbul'da cadde cepheli son daireler satışta! 

Piyalepaşa İstanbul'da cadde cepheli son daireler satışta! 

Firma: Piyalepaşa Gayrimenkul

Proje: Piyalepaşa İstanbul


Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesinde cadde cepheli son daireler satışa çıkarıldı. Projeden 0,59 faiz oranıyla konut sahibi olmak mümkün.


Piyalepaşa Gayrimenkul imzasıyla inşa edilen Piyalepaşa İstanbul'da en çok beklenen son iki blok satışa sunuldu. Cadde cepheli son dairelerden konut sahibi olmak isteyenler için yüzde 0,59 kredi faiz oranı sunuluyor.

Piyalepaşa İstanbul'da 0,59 faiz oranının yanı sıra 120 ay vade seçeneği de sunuluyor.

Toplam 760 adet konut ve 190 adet rezidansın yer aldığı Piyalepaşa İstanbul'da daireler  1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı. 

Satış sürecinin devam ettiği Piyalepaşa İstanbul'da ye alan konutların alanları 60 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiyor.

İlk etabı teslim edilen projede yıl sonuna kadar 300 adet daire daha teslim edilecek. Piyalepaşa İstanbul'da metrekare satış fiyatı 13 bin 500 lira rezidansların metrekare satış fiyatı ise 16 bin TL'den başlıyor.

Lokasyonuyla dikkat çeken Piyalepaşa İstanbul, D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kâğıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın mesafede yer alıyor.

Piyalepaşa İstanbul iletişim.
Adres: İstiklal Mah. Piyalepaşa Bulvarı No:24 K:1 Beyoğlu İstanbul
Telefon: 0 212 212 04 04
Web: http://www.piyalepasa.com.tr/


projeye sor