VakıfBank konut kredi faiz oranları ne kadar?

VakıfBank konut kredi faiz oranları ne kadar?VakıfBank geçtiğimiz hafta kredi faiz oranlarında indirim uyguladı. Bankanın güncel ihtiyaç ve konut kredisi faiz oranları ne kadar oldu?


Vakıfbank diğer kamu bankaları ile beraber ağustos başında kredi faiz oranlarında indirim uyguladı. Banka indirim sonrasında konut kredisi için yüzde 0.99 ihtiyaç kredisi için de yüzde 1.49 faiz oranı sunmaya devam ederken bir faiz indirimi daha gerçekleştirdi. 

VakıfBank Konut Kredisi

Kredi Pazarı’nda yer alan habere göre; VakıfBank tabela konut kredisi için yüzde 1.49 faiz oranı sunuyor. Ayrıca kampanyalı konut kredisi ürünleri kapsamında düşük faizli cazip fırsatlar sunuyor. Banka sarı panjur konut kredisi kampanyası için 500.000 TL’ ye kadar 15 yıl vade seçeneğinde yüzde 0.99 faiz oranı sunuyor. Vakıfbank ayrıca banka gayrimenkulü konut kredisi ürünü için de konut fiyatı üzerinden yüzde 20 indirim gerçekleştirmesinin yanında 10 yıl vadeye kadar yüzde 0.99 faiz oranı ile konut kredisi kullandırıyor. Ayrıca bankadan alınan konutlarda tüketici birçok dosya masrafından muaf tutuluyor.